• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: rozesilam i hromadny maily a prd no :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    AVATAR: Zkus to napsat na guildovní nástěnku jako důvod vyloučení a každé pondělí rozesílat upomínku. Víc asi dělat nejde.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: vsak jo... oni se kazdej den pripoji, srdicka posilaji, ale do gw sw neprihlasi.
    SITH
    SITH --- ---
    Me chybí asi 150 vloček takže já valkyru nemam
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Vánoční event jsem dal. Valkýra je doma. Ironií osudu je, že jsem na event šetřil heroic scrolly a na Vylkýru bylo potřeba fakticky všech 500. No a někde u 450 mi padla ze scrollu :) Takže první bude za chvíli e3 a asi rovnou začnu stavět druhou :)
    SITH
    SITH --- ---
    My máme 3dny off a pak kick. Funguje to, jsme teď 23/24
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Hodil jsem na nástěnku základ seznamu hráčů, ať se můžeme spojit v guildách přidat do friend listů atp. Kdo chcete, tak se tam prosím přidejte. I když dneska budeme s velkou šancí každý jinde, časem ty servery zase sloučí a můžeme se potkat :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    AVATAR: Najít / založit guildu, která lidi na denní bázi vyhazuje za neaktivitu. Teď jsem konečně v guildě, která se stále drží kolem maximální obsazenosti a hraje aktivně většina. Je to za cenu toho, že někdo pořád spamuje recruit chat a skoro každý den někoho vyhodí.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    tak co vanocni event? ja se rozhodl ho ignorovat a pockam si na novorocni :)

    jediny, co bych chtel, je valkyra, ale to bohuzel neni realny, leda bych rozlozil vse ostatni.

    Jinak resime v guilde Amber problem. Mame 17 lidi a z tech se nam do guild war prihlasi 4 (z toho tri nyxaci). Myslim si, ze neumi anglicky nebo jsou retardovani. Ve svy guilde mam jen 15 lidi, ale z toho je 13 prihlasenych. Co s tim? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam