• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: ne, příští event budou svitky. Zase. Přitom byly přes Vánoce. Těšil jsem se jak si konečně vylepším team a asi hovno...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: jakoze pristi event nebude na po ani svitky a to te sere? mno chapu, taky uz bych utracel :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: prophet orb?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: co je PO?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Zítra prej žádný PO :( kokoti... Že těch svitků ale mám našetříno....
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: imho je to tim, ze prodlouzili autofight z 8 na 10 hodin, coz cloveku dava moznost spat i v dobe, kdy by jinak klikal, popripade tratil :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    2463, tak to tech 37 do vecera snad padne, a je to poprvy co na tu odmenu za 2.5k dosahnu.

    jinak davat do toho $ je podle me nesmysl protoze to je silene moc p2w, ale proti gustu...kupovat gemy se podle me moc nevyplati, i jako f2p mam vicemene porad nad 10k, staci vedet za co je (ne)utracet.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: tak ja leveluju posledni technologie rangera, coz stoji 4k+, takze jsem valkyre zvysil attack a hp o 6% :)
    SITH
    SITH --- ---
    AVATAR: hm 3m je málo
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: truhla za 6k diamantu te nema nalakat na skin, ale na 25k tech tokenu. U me to po zainvestovani udelalo rozdil 3m dmg na raid bossovi.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    2126 a to mam VIP a o hodinu navíc
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    2200 / 2130 atm
    jestli je to ovlivnovany vip levelem, tak jen minimalne. Je fakt, ze uz podruhe ma vyssi vip lvl vic, ale rozdil je tak maly, ze to muze byt rng.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: hele hral jsem vicero idle her se soubojovym systemem a vsechny jsem zavrhl z jednoducheho duvodu. Zralo to moc casu :)

    zebricky mas jak guildovni (guild raid, guild war), tak individualni (arena). Jaky jiny bys rad?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    SITH: myslel jsem ten drop event. Truhly jsou gem sink, dají dobře ceny aby to z tebe vymlátili a ty jsi měl pocit že pořád potřebuješ další a další.
    SITH
    SITH --- ---
    JULIAN: imho těch 6k goldů se dá vydělat i f2p :) já jen ten skin nechci a radši jsem koupil HW
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    SITH: no tady ten event je pro f2p shitozni, týden nic neděláš vpodstate a dostaneš za to lehce nadprůměrného hera, nicméně když si zaplatíš, dostaneš luxusní artefakt. A celej týden se na něj můžeš těšit a sledovat jak ti nabíhá vata!
    SITH
    SITH --- ---
    AVATAR: JULIAN: rozumím. Ale chce to nějaký soubojový systém, porovnání nebo žebříčky, kromě arény, kde ti nový hrdinové a dovednosti k něčemu budou. Když budu chtít porazit x lidí, tak si koupím gemy a budu pak snad lepší.. Současný event mě k ničemu takovému nenutí
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    SITH: ale oni tu nejsou od toho aby ti dávali zábavné eventy, ale aby vidělavali peníze. Celý je to postavený na gamblingu, ten dobrej pocit ti má dávat to otvírání svitků, truhlicek orbu a tak. A hnát tě k tomu má ta mrkev na konci která ti neustále připomíná že o něco přijdeš pokud nevysypes chechtaky a nebo/a nebudeš poctivě klikat.
    Očekávat od mobilního f2p trhu zábavu mi přijde dost nerealistické.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: kdyztak mi prosim uprav radkovani, na mobilu to nak blbne
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    No to je slušná nálož dneska, main account 22k gemů :)

    Napište se na nástěnku, kdo chcete. Máte tam všichni práva úpravy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam