• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    wow, tri marauderi za sebou (zatim). jakej je vas rekord? :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BJUSKID: tak to jsem fakt smolar. Asi jsem mel jeste par dni pockat, kdyz jsem vcera sestavil 14x5*, 3x6*, 2x7* a 1x9*

    si pak ta hra mysli, ze uz nic nepotrebuju. Ja v tom utopil 74 svitku a jak rikam - prd z toho :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Mě padlo že 40 scrollu 6 5* ale jedine co ušlo byl HW a mirage
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: me se nemeli za co omlouvat, tak jsem ostrouhal a neprisla ani jedna petka :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    BJUSKID: Dělám to taky tak.

    Dneska mi padla z heroic scrollu poslední Michelle. Asi jako omluva za ten shop event... :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Ok tak to dám do orbu
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    BJUSKID: Oficiálně tvrdí, ze se event se stejnými předměty opakovat nebude.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    BJUSKID: princip se opakuje ale vetsinou s novym druhem itemu. Jedine itemy co zustavaji byvaji ke specifickym eventum, napr. haloween, valentyn apod.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Myslíte že se ten event bude opakovat? Zůstaly mi nějaké ty vaty tak jestli si je mám nechat ?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    tak final 2606 / 2661
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: tak za 300 mas kinga... ja bych musel dat 900, tak si radsi necham zajit chut :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Takže opět klasika: "Total Loot Prediction: 2653" :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    dneska upgrade valkyry, jahry a xia. Mam radost!

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DALLAMAR: musis si vytvorit vice uctu a paleckovat! :)

    ale neboj, v nasi hre nemam valkyru jeste zadnou :)
    DALLAMAR
    DALLAMAR --- ---
    AVATAR: Kde se davaj extra velky palce dolu? :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja vim, 35 jsem jich protocil a prislo prd. Ted jsem za neco dostal tri kousky a na refresh mi tam skocila valkyra (poprve od toho eventu a to refreshuju fakt skoro co 3 hod), tak jsem si trikrat zatocil a byla tam :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: super wishing bych si bejt tebou setril, posledne u PO eventu se dali pouzit pro jednu z odmen...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    hura, super wishing fountain mi dala treti valkyru. Je pul procenta sance, ze to skoci na petku, takze statisticky potrebuju 200 coinu aby padla. Stacilo jich ani ne 40 :)

    Takze prvni hrdina na 200. A to se dnes do tohodle klubu prida jahra. me gusta :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HOLAKAC: zaprvé HM bývá spolu s PO, zadruhé sám o sobě ti nic nedává(jednoho hera jen). PO event je to z čeho vyrejzujes aktuální hrdiny, kvůli těm PO co tam spotřebujes především.
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Třeba od příští akce očekávám, že skočím s Valkýrou z e1 určitě na e2 a dost možná i na e3.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam