• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    HOLAKAC: Sakra to mě nenapadlo zmixovat equip a mit 2x HP set bonus! Jinak styl, se kterým Valkyra projela nightmare Aspen, just wow.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    A jinak ta Valkyra je fakt peklo, kdyz mas relevantni equip, tak je OP i na 10s

    (relevantni equip = z ranger setu armor a boty, z thorny flame zbytek, +HP/+%HP stone a relevantni artefakt - az nasetrim na relicy na spravnej artefakt bude mit na E3 o cca 1M HP vic a pak verim v Hell 50)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: queen jsem dnes regresnul z E1 :)

    Ale E3 valk má svý kouzlo, konečně jsem se prokousal Aspenem:


    některý nody prostě Vesa nedávala :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    1x hw :(
    na druhym acc pockam :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    tak z 80 orbu ani jeden slusnej hero. queen nejlepsi :)
    ted me ceka jeste 25 pokusu na replace. Drzte palce at aspon neco :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    MITTRA: Nasbírat dost materiálu na e3 Amuvora a e3 Michelle mi trvalo určitě aspoň rok jen l/d prophetů. Teď ještě fodder na enable Michelle...
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    JULIAN: Pokud chceš l/d postavit, pak je to jediná možnost. Ale trvá to dlouho, má to horší pravdepodobnosti a bez možnosti výměny hrdiny za polínka je to často frustrující proces.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    SITH: jednoho l a jednoho d dostaneš za 50 PO (normálně). Druhýho buď složit z čtyřek nebo v nějakým eventu a počkat s rozbalením - já třeba teď rozbalil Aspena, seděl mi tu chlapec docela dlouho. Nejhorší možnost je orbovat v l/d stromu, ale taky to jde.
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    AVATAR: 197. Myslel jsem, že to hraju asi rok a půl, ale kámoš mě opravil, že to jsou už dva. Za VIP 6 bych si ale nafackoval.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: hrozivy :) jakej mas lvl?
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: mno ja sbiram uz druhej event. padl mi jeden dark do batohu a na druhyho mam 5 ctyrek. Light mam jen tri ctyrky. Ale tam jsem minule menil asmodela (mam uz dva). Chodi to ze svitku a orbu (ktery ja utracim jinde) ofc.
    SITH
    SITH --- ---
    kde ma clovek brat matros na dva dark nebo light hrdiny
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: pics!
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: mels pravdu - sami beckovi d/h hrdinove za orby. na valentina, kterej by se hodil zas nemam light hrdiny. Sakra :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Tak Valkyra e3 je doma! :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: jo, prijde nakej ballance patch a budu si rvat vlasy :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    JULIAN: Přemýšlím o kompromisu: utratím jen 80 a druhých 80 pošetřím.
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    AVATAR: Řešil jsem s DH to samé. Nakonec jsem ji na 250 dal a hodí se minimálně do Seal land. Jako fodder mi ji přijde škoda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam