• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    SITH
    SITH --- ---
    AVATAR: narval jsem asi 3k a furt i to nenaběhlo. Ta šance je snad 0,2%
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: tyjo i kdybych do toho mel narvat 5k gemu, porad se vyplati ho udelat, ne?
    SITH
    SITH --- ---
    Já nedal jeden 7* quest, těch 10orbs zamrzí :((
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Dneska mi vychazi monthly Q reset, tak zas bude posun o.O
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    LORD BAAAAADE!
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Fakt nechápu jak v týhle hře funguje random :P

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Mam 57 pericek a vubec nevim co za ne vwzmu. Uvazuju pochopitelne o Aide, chybi mi nejlepsi artefakt pro valkyru. Na vsechny upgrady hrdinu potrebuju dve kopie, takze si proste nijak vyrazne nepomuzu. Asi budu setrit :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: jo, xia se bude hodit, ne ze ne :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Ja chtel za 6k koupit 25k coinu, ale za 8k se mi uz zas tak moc nechce, stavet druhou valk nevim nevim.
    Zato hodne doufam ze dam Xiu, ta by se mi hodila, ale 2500 bude osemetnych.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    za me meh. Na jednom acc nic a na druhym barea, ale co uz :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Mě chybí 6.5k gemů, to bude dost těsný ve čtvrtek :/
    SITH
    SITH --- ---
    Koupeno a jsem zas na nule :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    HOLAKAC: jo, hezká bedna :-)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm Bareu nechci, Valkyrii taky nemusim, ale 30 pericek a 25k guild tokenu je must have :-))
    A DH mi chybi na 10s, jestli na to dosahnu tak dobrej event.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: cha, tak jsem se rozhodl obetovat 5 po, abych z toho vytahl nakej replace mat a na prvni pokus mi prisla ta 4* co jsem potreboval. Takze dobry! :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    :)
    ja nakonec na haluz dal vsechny 4. rek jsem si ze ty 4* armory se hodi, hlavne me sralo ze kdyz jsem vzal tu Vesu a Siga tak to nedavalo dohromady celej set :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    jak jsem tu delal ty ramena, ze shelter dam s prstem v zadku, tak bych si dneska nejradsi nafackoval. Vcera jsem si popletl ucty a sezral jsem 3 ctyrky co jsem potreboval. Tak jsem protocil 400 replacu, dalsi dokoupil za arenu a dostal jsem se zpet na 3 / 4. Nakoupil jsem za brave cerveny ctyrky a prd. Koupil jsem 2 v obchode a prd. Ze zoufalstvi jsem i dokoupil seal land a... prd :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: tak jeste budu prolejzat discord? nope, ani tak nestiham. Ale diky za tip ;)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: tam je spoiler kanal(read only), doporucuju brat info odtamtud, ne co napise nejakej noname do jinyho kanalu
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: uff, bylo to z nakyho discordu zeila (ten co dela tier list) tusim. Nevim, cetl jsem to rano, uz je to davno pryc :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam