• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SITH: jak na co, do PVP mas silence a dmg. Do PVE nic moc no.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: taky mi prisla, ale je to zbran proti aide, ktera se v idealnim pripade neeostane ke skillu. V podstate je to hero na prvni dve kola, pak umre, ale stihne predtim hodit ten silence. imho docela dulezity, kdyz boj netrva dyl, nez ctyri kola :)
    SITH
    SITH --- ---
    Me ta DH přijde ultra slabá a feednul jsem jí
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: imho dh jasna volba. Z osmi orbu ti prijde s klikou jedna petka, ale dost mozna taky zadna. Ale ja osobne vezmu skin na jahru (zbytek orby), proroze je moc peknej :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: vpoho, me ceka jeste mesic sbirani fodderu, takze buh vi, co bude.

    mam vesu a dh na 200, tak si muzu vybrat (nebo stavet na jidlo jiny). Ale dh se mi po tom poslednim patchi zalibila v pvp. Vzhledem k tomu, ze ted nejvic frci burst dmg je ten jeji rychlej silence megadobrej. Jedu ted valentina s dh a v pvp si davam s e2 valkyrou vsechno az na 10* aidu a e3 valkyru.
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Teď přemýšlím zda vzít DH nebo radši koupit 8 orbu
    SITH
    SITH --- ---
    Vesa buff skills reworked, next patch
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: bel bych chtel, ale kdyz uz light, tak aidu a na heal si postavim ormuse, pokud nebuffnou vesu, nez ji sezeru valkyrou :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    HOLAKAC: altar HW a Belraina, kurva potrebuju obe a nebudu mit ani na jednu :/
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    DEFILA: Já mám 2200 takže xia nebude
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: tenhle event to asi nasponovali, aby lidi museli dokoupit, jinak si to neumim vysvetlit.
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    AVATAR:
    Total loot prediction: 2488

    .....
    smutny : ))
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak zítra prý Heroic summon, altar a blacksmith. Takže já asi nic, scrollů mám cca 150, altar jsem se vyplácal minule. Možná další equip set :-)
    SITH
    SITH --- ---
    já mám zatím 1988 volatnů, uvidíme kolik jich bude na xiu :)

    a ten 7* q mě teda sere :(

    valkýra je už 8*, snad po dalším orb event ubude 9*
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: btw, na jednom acc jeden marauder a na druhym ani to ne. Hlavne ze mittrovi jsem zabil asi tak pet marauderu :)

    tohle by si zaslouzilo do zahlavi:
    Ganjilla's Idle Heroes Campaign Drop Calculator
    https://www.ganjilla.org/
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: no já dneska udělal půlku militants eventu kterej hodil 1.5 a teď mám 200 gemů, takže bez něj by to asi zejtra bylo o prsa korejský ženy a modlení za maraudera :P
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja na jednom uctu zacal event s 500 diamantama a nebyt toho, ze jsem dingnul 120 a dostal 2.5k, nedal bych to. Takze s klikou :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak 8k gemů jsem stihnul, Valkyrie má Runes power, +1.2M HP, je to znát neskutečně. Závěr - šetřete peří na artefakty :-))
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    me ta xia nevyjde tak o 50 :(
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: me taky ne, budu rad za DH.
    SITH: posledni 2 mesice jsem to mel tak, ze jeden 7s Q se objevil nahodne hned, a jeden jsem musel protocit celkem dost gemu, mozna skoro 5k :/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: njn, ja jsem ve dvou tretinach mesice a uz mam na obou acc jednu sedmicku do plusu. Asi mam kliku.

    nicemene mi tenhle vikend nevychazi ta xia, takze zas takovou kliku nemam :)
    SITH
    SITH --- ---
    AVATAR: narval jsem asi 3k a furt i to nenaběhlo. Ta šance je snad 0,2%
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam