• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: takže se to vyplatí?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SITH
    SITH --- ---
    Má smysl kupovat ty special class brnění nebo mít to nejlepší? Mi přijde že to nejlepší má víc bonusu na hp a atk než ty class specifik
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: ormuse jsem pul roku zpatky feednul Vese :-]]
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja jdu po horusovi jak slepice po flusu, ale zatim mam jen jednoho a na druhyho pericka. Mam na jedno projeti PO, takze budou uz dohromady 3. Cool!

    Valentino se taky bude hodit, doufam, ze na oboje dosahnu :)

    Jinak asi zezeru tu vesu a misto ni si postavim orma.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm tak zítra klasika PO a HM, ale odměny - Horus, Valentino a Ormus. Valentina potřebuju, zbytek je mi asi šumák, max Horus dlouhodobě (nemám ani jednoho :-)).
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: Jj je to neskutecnej opruz, ale funguje. Taky na to uz dlabu. Monstra mam 3 a cekam na phoenixe. Btw v tom Q&A psali ze pred jeho vydanim bude rework soucasnejch monster....
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HOLAKAC: pokud ho ale obleces tak dalsi team mas zase full power. i tak je ale vyhodne to vysvlect, mam to odzkouseno. A oblect az na 15. Ale je to hrozna jebacka, vysvlect, oblect, takhle kazdej druhej den.
    A jelikoz uz mam jedno namaxovane monstrum a nic poradneho krome materialu z toho neni, tak na to seru, beru svejch 9-12 a nasrat
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: mno principu rozumim, jen si vygooglim kdy se rollujou nepratele. diky za tip :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Na BT je taktika na redditu, svliknout team a uměle snížit jeho power, narollovat nepřítele a zase oblict. Na mobilu to nelinknu. Já uz na nej kašlu, jedu jen se samotnou E3 valk a vesou. Ty sami o sobě dojdou někam okolo 9 a pak prihazuju zbytek na CC, co by jinak cestou chcip. Ale mam 100k tech tokenu a nemam co kupovat :(
    SITH
    SITH --- ---
    AVATAR:kupoval jednu za peříčka teď
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: a kupovals naky? Ja koupil za pericka 3, 1 jsem vykopal z eventu, dve padly z replace a jedna z heroic svitku. Ale znam to. Valentyno byl moje prvni 6* a od te doby ani prd :)
    SITH
    SITH --- ---
    AVATAR: 145 :) azbzed ji mám 8*, čekám na 6* feedera a dám jí na 9*. A pak musím čekat na další dva kusy :) šílený
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: kruty. jakej mas lvl vlastne?
    SITH
    SITH --- ---
    AVATAR: protože mi přišla jako první a za celou dobu co hraju mám jen 3 valkyrie?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: mno a ja to mam s valkyrou to samy, protoze ji mam e2 a cokoli e3 je pro me minimalne ztrata pulky teamu. A ty e3 mi tam hazej nejpozdeji kolem lvl12. A klidne dve tri najednou.

    Kdyz jsem mel team dvoustovek, hodilo mi to tam max e1 protivnika. Imho to zohlednuje nejvyssi dosazenej lvl hrdiny a az pak power (jestli vubec).
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: prave ze je, imho. pokud jsem to pochopil spravne, secte se power level tvych 6 nejlepsich hrdinu a pak dostavas teamy co maji podobnou silu (s tim ze ze zacatku je to nejakych 60% a roste to az do 120%? ci tak nejak). A jedna E3 valkyra klidne pokosi team plny 10* hrdinu i kdyz maji stejny power level dohromady. Bohuzel 95% lidi co to hraje dyl jak dva mesice maji teamy 1xE3 a zbytek trash. A casto je to prave tez E3 valk. Ja v 90% pripadu koncim na enemy teamech s e3 valk, pac moje uz je nacnuta a jejich je full hp. Vetsinou to nepotkam driv nez v desate fazi. Tech zbylych 10% se dostanu casto az na 13 ci 14 kde proste valkyre dojde dech a vysmazi ji nejaka lame E3 jen proto ze ma full hp.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: aha, no muj point je ten, ze na brave island neni velkej levlovej gap zrovna nejlepsi. Jak te napadlo udelat jako prvni vesu? :)
    SITH
    SITH --- ---
    AVATAR: já mám jen e3 vesu, zbytek 9* mrdky :) prostě mě sejmou no týmy s valkýrama
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Ja to dojedu skoro pokaždé prostě tam narvu všechno co mám a pomalu to rubu :)))
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: to mas z toho, ze jedes jen na valkyru. Dokud jsem nemel e2 valk, dostal jsem se pokazde 12+ a parkrat jsem to dojel i do konce, ale od te doby, co jsel vylevlil valkyru dostavam proti sobe e3 teamy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam