• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    btw, asmodela mam dve kopie. Jestli bude dobrej, bude to muj light hero a koupim druhyho aspena a zkusim postavit rainbow auru :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HOLAKAC: jo ja to necetl a marne jsem to hledal v tom skin interfacu, tam je jen ta kombinace 5 -> 1
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Jj je to stejné jako artefakt :) taky jsem to hledal ale je to popsany v changelogu. Aktualne mam pouze jeden skin kterej muzu povysit (Skerei 9s) a neni to uplne levny, takze si pockam az dostanu skin na nejakyho E3...
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Aha takže to musím mít equipnute! Dik
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: v detailu hrdiny co ma skin ten skin rozkliknes a tam je sipka jako u artefaktu.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: skiny, vpravo nahore
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HOLAKAC: ok a jak to provedu? Asi jsem slepej
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: exclusive skiny jdou "upgradnout" podobne jako treba artefakt. Konzumuje to jiny skiny. Ma to pak lepsi staty.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Jak funguji ty legendary skiny?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: tak me jde o staty, resp. treba Valk nema obyc skin ale jen exclusive. Takze z obyc idealne Valk skin a ten pak dat na legendary. Ono +0% HP ze skinu (ted) vs. 3% vs. 6% je rozdil (nevim jestli jsou ty cisla presne takhle, ale treba u Skerei skinu u nejakyho statu ano).
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja mam jen ty co pouzivam, zbytek rolluju, takze pro me je fusion beh ma dlouhou trat :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Co říkáte na Skin Fusion ? Za mě na první pohled supr, otázka je co druhej pohled - dostal jsem 2x Faith Blade skin kterej mi je k prdu :P
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Tohle je pro mě skip. Na hlavním accountu jsem koupil standardně guild coins a PO, ale na druhém jen PO a šetřím. Mrzí mě nedosažitelnost těch L/D hrdinů z shop eventu. Podle mě by měli být za těch cca 2700, abys měl malinkou šanci a kdyžtak dokoupil za drobné. Ostatní hrdinové by mohli být za 2500, abys musel mít jen disciplínu a nemusel platit.
    SITH
    SITH --- ---
    mě padla Xia z big žetonů v kasinu, takže je 10* , ale zklamání. Má sice 2,4M životů a 70k utok, ale stejně moc nevydrží. Kam jí dát? na první místo nebo dozadu?

    event o ničem, truhly jsem koupil, sigmunda nechci a na horuse nedosáhnu. Ani na aspena, toho mám už jednou
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: sigmund taky dobrej... ale docela me zklamal nedosazitelnej horus.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak nakonec žádnej kroos ale sigmund, 3x hurá! :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HOLAKAC: skereie mam 2x, to bych ti klidne vymenil!
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: vyměním xiu za cokoli z skerei/sigmund/valentyno/jahra xDD
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Já nutně potřebuju jednu Xiu abych ji mohl udělat 10* a regresnout. A horus doufám bude za 2400 a splním to!
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: tak ja ho mam 8* a taky prvne delam ostatni hrdiny, ale porad je to top kopie, kdyby tam strcili baadeho, asi bych byl smutnejsi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam