• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: ja teda spis cilim na rainbow. Muj 9* horus dava stejnou dmg jak e3 valk v pve.

    jen mam dilema s tema d/l hrdinama. Mam 1xaspen, 3xda, 3xasmodel, takze mi hra naznacuje kam se vydat. Jenze ja bych radsi aspena a aidu. A to nemluvim o belrain, ktera by mi mela nahradit vesu, ale nemam zadnou. Mam 2xormus, ale valentino je uzasnej cc a nechce se mi ho nahrazovat, jenze bez heaulu to taky neni uplne ono.

    Takze dalsi moznost je redemption. asmodel + (aida / filler), forest valk + vesa, fortress val + ormus. Jenze to zas prijdu o kroose. Takze bych mohl misto fortress mohl dat kb + kroos.

    Mno az nasbiram par badgi do broken space, ozkousim :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: je to ohromnej rozdil v bojich, kde neprezivas :)
    Treba v tom broken space 200 jsou bez deera do osmyho kola vsichni, az na valk, mrtvi. S deerem prezijou vsichni do konce.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: jestli je valkyra zdaleka to nejlepsi co mas, tak to narvi do full forest teamu. 20% hp se hodi a je uplne jedno jestli tam mas jen lvl 1 3*. A samozrejme Deer.
    Full e3 hrdina je strasny prase v porovnani s treba 10*. Ma to trikrat tolik zivotu, trikrat takovy damaz a jeste k tomu ty enable skilly.
    SITH
    SITH --- ---
    ja mam hada, mam teda zkusimt maxnout toho deera, zabírá to?

    cekam na jednu kopii valk, abych ji dal na E10 a pak zas cekal na další :) hrůzna, mě to už stejně ale moc nebaví a čekám, že to do léta zabalím
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: ad thug) jeste je super v tom, ze v pvp udela z valk burst dmg a to se hodi :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Prvni, co jsem zkusil, bylo pvp. Prekvapilo me, ze jsem nenasel team bez e3 valkyry. Prvni ctyri fajty jsem prohral i se slabsima teamama. Doslo mi, ze to bez deera nepujde, vzdal jsem setreni na novyho peta a narval do nej 170mil.

    A zabralo to, zacal jsem vyhravat, jupi :)

    Dalsi byl brave trial, kterej jsem dojel do konce. Potesilo me to, protoze se mi posledni dobou stavalo, ze jsem nedal ani 9 boju. Pecka.

    Seal land? Nope, porad jsem seklej na 7. Musim vesu dostat na 10*

    Broken space - zhruba o tretinu dmg navic. Maximum mam ted 120mil na 200 moby.

    Btw, fakt nechapu, proc se na fb siri informace, ze cthuga a valk jsou spatny kombo. Ja dam s thugem o 20mil dmg, nez s xia. Oboje 9*. Flamestrike to samy, cthuga + valk daji vic dmg, nez valk + flame. Navic je to strasak v arene pro valk. Na 250 ho dam urcite a pak ho sezeru ve prospech asmodela.

    Protoze mam valk hotovou, pojedu uz jen l/d orby, tak doufam, ze asmodela po eventu vytahnu na 200.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja scrolly neutracim dokud jich nemam 500. Teda pristi event to bude teprve podruhy, predtim jsem moc nesetril :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: teď bývají celkem pravidelně v summon eventu, akorát za 300 scrollů. To málokdy mám, většinou jedu jen 100 na basic odměnu :)) Přijde mi že to jsou dost cenný itemy.

    Btw peříčka nějak nevím co za ně, takže se mi jich nahromadilo 150 o.O
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: mno za ten rok, az da budu mit postavenou jich urcite jeste par posbiram :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: nj ale to stojí 5 těch itemů, nevím z hlavy název, kterejch mám momentálně jen 5. Takže to spíš šetřím na replace kdybych náhodou měl shit hera (třeba ten DH nebo Vesa).
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: to by pak clovek nemohl levlit nic, neasi. navic se to pak da rozlozit - neresim :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: ale aby byla top i v době až bude 10s/E3 xDD
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja vezmu asi i tu da, bude druha a je top.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Taky jsem si vzal Asmodela a ještě vezmu DH. Se mi pomalo rýsuje all E3 team, tak pak už asi cíl na konkrétní auru o.O
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: nojo, ale za 3k...

    ja teda na jednom uctu vzal tretiho asmodela a pristi po pujdou do l/d, tak jsem zvedavej, jestli ho vytahnu na 9*
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Tak podle očekávání starlight a skin v 2k balíčku. Zajímavá je tam ta Aida, evidentně ji chtějí podojit dokud je zájem :) a než zase přestřelil další rebalanc
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: To je dobře mám ji 6x v báglu :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: mno rosu taky planujou v nejblizsi dobe prekopat. Tak mozna proto.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: tak novej skin bude v balicku za $, nemylim si ze by to nutne museli sparovat s wishing eventem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam