• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: nj to bude podle mě stejný jako doteď - rush E5 bude výrazně lepší než 6x stejnej lvl hera. Takže to holt něco sežere :/ Já teď mám rozjetej 5x 9s fodder, tak z toho holt udělám 2x 10s fodder, Dragon Slayer a Gusta se zlobit nebudou :-)

    Ale teda radši bych novej content, nebo peta, nebo něco jinýho než E5 :P
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: tak ja mam dve plonkovy, akorat s tim zradlem je to horsi...
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    taky bych to videl na to anniversary
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: polovina cervna, asi 14.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm chtel jsem stavět druhou valk, tak místo toho zkusím svoji e3 dostat na e5. Prej to bude "very soon", nevíte kdy je presne anniversary?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: ja s tim problem nemam, zebricky jsou pro velryby, v arene se s nima nepotkam a na lesteni ega mi staci guilda :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Tak co říkáte na ohlášení e5? Cena se zdá ještě docela rozumná, ale stejně mě to spíš mrzí. Zase se trošku rozevřou nůžky mezi p2w a f2p.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Já doufám že mi to vyjde na tu Vesu ať ji dám na e1
    SITH
    SITH --- ---
    já měl 26k gemů a koupil jsem všechno :D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    New Brave Trial has no shop. Should we use our Dragon Scales before patch? : IdleHeroes
    https://www.reddit.com/r/IdleHeroes/comments/bhkxt0/new_brave_trial_has_no_shop_should_we_use_our/

    tl;dr - novej Brave Trial na čínským S1. Zmizí obchod a řeší se, jestli má cenu utratit naškudlený brave trial currency...
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Ja mam ten jeji skin z toho vanocniho eventu ci co, tak tez nic moc. A random hero za 4k me moc nelaka, s mym stestim to bude shit a nebo neco co nestavim.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: tak tam je cennější těch 25k coinů a artefakt. Na Aidu mám peříčka ale nemám ani jednu tak na to kašlu...možná až dám na 10s Asmodela tak pak replace.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: haha, tsk jsem si s nadsenim koupil aidu za 6k diamantu jen abych zjistil, ze jsem se prehlidl a je to skin :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm tak jsem koupil všechno kromě předposledního, na 50skinů snad našetřím, ale event nic moc :/
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HOLAKAC: jo, 75 za Horuse.


    MITTRA: no je to spis netrpelivost, byl by to pravdepodobne 4. Horus, tj neposune me to naprosto nikam. Takze ok, nasrat. Event uplne nahovno :( dostanu nejakej skin kterej nepotrebuju, vyborny
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: hlavně bacha, jestli už máš toho hrdinu vytočenýho a víš přesně kolik bude stát, protože třeba artefakty mají různou cenu.
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    JULIAN: Jestli ho opravdu potřebuješ a posune tě to významně dál, pak bych se toho tak nebál. Pokud je to "jen netrpělivost", pak se na to vykašli :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    myslite ze ma smysl dat 50 PO abych mel 75 kytek na hrdinu? osobne se mi do toho moc nechce :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja vcera otocil na druhym acc dalsich 80 orbu a... nic. Replace mi dal z lepsich jednu jahru. Ale aspon mam kopie na e3 kb a jsem kousek od 10* hora. Za kvitka jsem vzal horuse.

    Na prvnim acc jsem protocil v questech 3k gemu, ale ten chybejici 7* proste neprisel, takze si nechavam 70 orbu na priste a vzal jsem skin na valentina.

    Co myslite, mam prvne udelat e1 kb nebo 10* horus? Nevim, co me dostane dal (idealne seal land, kde mam max 5 a dost me to oproti prvnimu acc zdrzuje)...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Zitra gem box a campaign drop, takze na prd :/ gemu mam sice 10k ale campaign drop je posledni dobou o nicem...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: jo, s tou valk me taky nasrali.

    hele kdyz jsem se dostal poprve k te healovaci vlne, uz jsem demon poty nemel (jel jsem na jistotu, abych pokoril nightmare) a podruhe jsem ho pred armuvorama lupnul a prd z toho. Mohl jsem jich lupnout vic, no... priste :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam