• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: tenhle problem jsem vyresil perickama :)
    SITH
    SITH --- ---
    Tak jsem se 2x potkal v novém brave trial, lol :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ja teprve ctvrtyho :( takze nahovno, no ale snad casem dojde i ten dalsi. Ja mam obecne ted strasnej problem ze mam kotel dobrych hrdinu na 3-4 kopiich a uz mam ve fronte asi ctyri dalsi fodder 9* a nemam to proste do ceho dat
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja teda budu mit teprve patyho, ale je fakt, ze ta predstava je desiva :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Hmm Sigmund na E5!!
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    shelter asi: dm, gerke, aidan, sigmund, vesa, cthuga. Za me cajk, potrebuju tri z toho :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    S hrdinama je dost casto problem s mistem v baglu, i pro lidi s vip3-5, natoz bez. Doporucuju utratit par gemu a trochu si to misto rozsirit, s 60 mistama to bude peklo :) Rozhodne jakehokoliv hrdinu, at uz je to 3* ci 5* ktereho nepotrebujes a mas v batohu, tak nevyndavat dokud jej opravdu nepotrebujes. s 60 mistama budes pravdepodobne muset rozkladat i vetsinu 3*
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SKLICIDLO: jojo tos trochu posral :-))) Rozkladat jen 2/1*, zbytek nechavat dokad mas misto v baglu. Pak max 3ky kterejch mas moc...doporucuju procist https://playidleheroes.com/
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Doporucuju nelevlovat kdejakou sracku, jsou to vyhozeny penize. Levlujes max 6 hrdinu a mozna pozdeji (hodne pozdeji) nejakou nahradu do PvP
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    HOLAKAC: AHA :D
    Omg. Tak to jsem možná posral se všema těma 4* co jsem rozložil na prvočinitele.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SKLICIDLO: toho nedostanes, toho musis "postavit" - 6* hrdina stoji 2x stejnej 5* hrdina, jeden specifickej hrdina-potrava a 3 5* ze stejny frakce.
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    Děkuji za tipy.

    HOLAKAC: Zrovna s tím Lutzem jsem slavil úspěchy v první řadě útočníků, s tím jsem poskočil nejvíc :). Zkusím zkouknout reddit a zjistit jestli tam není nějaký list musthaves/throwaways.

    AVATAR: 6* hrdinu jsem ještě ve hře nedostal :(
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SKLICIDLO: mas 2x Gustu a Lutze, oba jsou na prd, ale na 6s se daji vytahnout a nasledne pouzit jako potrava pro jiny hrdiny. HW je top PVE hrdina. Norma byla moje prvni 9ka, ktera me protahla Aspenem Easy a drtila Brave Trial, pokud nedostanes nic lepsiho doporucuju pouzit.

    A jinak trpelivost trpelivost trpelivost.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SKLICIDLO: dal te urcite dostane, kdyz udelas 6*. Musis byt trpelivej.

    posli jeste team, se kterym narazis v kampani, zkusime ho zoptimalizovat :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SKLICIDLO: posli screen hrdinu, co mas
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    Jak to tady pozoruji, jsem dost lame začátečník proti vám :)

    Nějak jsem se seknul na levelu 80+. Mám bojovníky na lvl 100, jsou to pětihvězdičky a už jim můžu upgradovat maximálně ten gem co mají v inventoráři. Připadám si, jako bych narazil na zeď.

    Co dělat dál, abych se pohnul? Battle jsem už několik dní na konkrétní úrovni, to samé platí i pro věž a ostrov pokladů. Jediné co můžu tak nějak úspěšně grindit je dungeon.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: Tak tenhle "návod" platil v podstatě i dřív, akorát se tam vic unequipovalo i behem farmeni. Hlavne to nikoho moc nebavi tim jak je to obden. Ja treba jedu posledni cca 2mesice kombo e3 valk a e3 vesa s deerem a malokdy skoncim driv jak ve 12ce. Uvidime zitra.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Taky 50 tokenu specificke frakce za 12k (samozrejme ne L/D), coz mi prijde jako super deal pro nekoho kdo potrebuje primarne fodder.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam