• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    BJUSKID: je to o nahode, ja dal full E3 team samotnou E3 valk, asi nemeli guild tech vubec, nechapu. Ale tak jednou z dvaceti no :-)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    HOLAKAC: odměny jsou asi lepší ale dál než na night 3 se nedostanu čeká tam na mě vždy full e3 team a přes ten se fakt nedostanu
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    BJUSKID: mě přijdou oba stejně na piču, v tom novým jsou alespoň trochu odměny, když máš nasysleno, pro nováčky to moc není :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    HOLAKAC: Ten starý bt mi přišel asi lepší
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    A jsem bez gemu ☹️
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: peklo, me se do toho svlikani fakt nechce, tak to nedelam. Na uctu s e3 valk to s ni prochazim kam az to jde (naposledy 14 night), ale na tom, kde mam 4x10* jsem rad, kdyz se dostanu pres 12 day.

    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak jsem si dneska rek ze zkusim tu BT taktiku, unequipnu vsechny hrdiny, poswitchuju E1 skilly, a pak zjistim ze je BT zavreny....:P
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: 6tek mam na pul roku :/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: je to peklo, me ted docela prisly, takze mam na obou uctech hotovo a tri 6* v plusu. Ale ze bych byl nejak v klidu, to teda nejsem :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak protoceny ukoly za 6k gemu a jen jeden 7s ukol, takze teorericky za chvili v mínusu :/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: nice! za pericka ofc :)
    SITH
    SITH --- ---
    Mám ti bugglé a reportuju to na customer service
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Aspen e1. Kde ale vezmu další tři na e5, to fakt netuším :)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Hmmm, pár summonu a 2x Oberon... Ale ani jedna Valkýra:)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: jj to jsem taky cetl, ale tak ja jsem v klidu, par dni po update si poctu reddit a uvidim :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: sry :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HOLAKAC: Nekde jsem cetl ze pri tom upgradu na E5 chteji predelat i e1-e3 enable skilly. To by mohlo dost zahybat s jednotlivejma hrdinama, pokud to teda nebude trapas jako ten minulej "rework". Taky zalezi jak moc se posunou staty.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja potrebuju na e5 valk jen 2 kopie xia :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    MITTRA: ja teda v momentě oznámení E5 přestal buildit "main" a vyrábím fodder, zatím mám 3x 9* a z toho 2 plánuju na 10*. Uvidíme jestli dám hned E5 Valk, třeba bude stát za prd xD
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Tak dnes konečně komplet team na e3 :) Ale s vidinou e5 a rozehranou AFK Arenou - ten čas mi dlužíš AVATAR! :) jsem minimálně pustil k vodě druhý account IH.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam