• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    tak e5 az 21.6. prej.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: mno nebudes jedinej. Ja se tesim na e5 valk, tak to jeste vydrzim :)
    SITH
    SITH --- ---
    AVATAR: ih
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: ih nebo arena? :)
    SITH
    SITH --- ---
    Já to dneska spustil naposledy. Bavilo mě to cca 7 měsíců, ale jak je to furt o tom samém a žádný nový obsah, tak už nemám potřebu to 3x denně spustit.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: tam jsem byl bloklej posledni ctyri dny. Nakonec jsem to protrh az kdyz jsem dostal nemoru a savease na 141. Ale jde to i predtim, par guild mates to dalo.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Já jsem 11-20 a nějak to přes to nejde.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ...a muzes si hrat s hrdinama, ktery nemas. Je to super mod.

    ja jsem ted 11-40 a nemuzu se dockat 12-4, kdy se mi otevre dalsi :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Peaks jsou mimochodem super ! Při dobrý konstelaci artefaktů či jak se to jmenuje vymlátím výrazně silnější týmy.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: hodne penez dostanes z peaks, ale je to docela bida. Me na upgrady vychazelo, ale od te doby, co chtej 2250000 za 500 upgrade materialu je to docela bida a koupim to tak jednou tejdne. Prej se to ale casem zmeni a prachy prestanou byt issue.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm tak v 9-12 na me vyskocil prvni cervenej hrdina a jsem namydlenej :-) A mimochodem dost mi chybej penize, nemam na enchanteni gearu :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    _KOFILA_: a) vysledny hrdina ma stejny lvl, jako prvni vybranej.
    b) level ti zveda atributy a vylepsuje skilly
    c) za 20 diamantu muzes hrdinu vratit zpet na lvl 1
    d) pozdeji se ti otevre budova, ktera vezme pet tvych hrdinu s nejvyssim levelem a otevrou se ti sloty, do kterych pridas dalsi hrdiny, kterym se tak zvedne lvl na stejny, jako ma tvuj paty nejlepsi hrdina. To znamena, ze budes levelit pouze pet hrdinu, ostatni se otevrou automaticky.

    Vysledek je ten, ze ja mam ted na vyber z dvaceti hrdinu a z takovyho poolu uz se da slusne kombinovat.
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    _KOFILA_: Složenému hrdinovi zůstane level a equip toho prvního vloženého. Vše, co měli ostatní vložení hrdinové, se ti vrátí. Smysl má vylepšovat i hrdiny na levelu 1, na statistiky složeného hrdiny nemá vliv stav vložených hrdinů.
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Dotaz. V Temple of Ascension chci spojit nejpve tři rare hrdiny abych měl rare+. Musím všechny tři levelovat abych měl jiné statistiky? Nebo stačí namaxovat jednoho ze tří? Nebo nemusím vůbec a mohu si spojit tři lvl1...

    S díky!
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: jo, L je zluty
    Nemas zadnej crowd control. Zamakej na tom a budes v klidu :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: mám L (to je žlutý ? :-) Belindu, Nemoru, Brutuse a Vedana. Savease jsem asi obětoval pro Brutuse :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: arden je modrej, tak ho nerozkladej. Obecne doporucuju dostat na L+ co nejdriv ardena a savease.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: nemam ani jednoho :P
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: tasi, arden, numisu... mozna ne na poprve, ale tyhle hrdinove te do ultimatky udrzej.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    MITTRA: jj utek z boje je dobrej "figl", bohuzel ja za sebe strasne bojuju s prezivanim - jedu presne Belindu vzadu (mam ji lvl 130 a zbytek 110), ale bohuzel mi nestihne vycastit ultimatku, predek hrozne rychle zkape na tech vyssich levelech tretiho patra.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam