• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: groo je dobrej tip na pristi 10* ;)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: E3 vesa, E5 valk, ale stezejni je asi 9s groo v dočasně pujcenym top equipu na prvnim místě. Pak jeste 10s HW a 2x cokoli.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    s cim ste dali sl10? moje e5 valkyra to moc nedava
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    OTAKAR: Za 15 min. je hotovo. Ráno projdu vše cca za 10 min. Večer doklikám tavern questy a pár věcí s cooldownem a je hotovo. Jednou za čas to spolkne cestu do práce, když se resetují monthly questy.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja jedu jako druhyho horuse. mam ho na 10* a mam tri kopie. Jen nema co papat :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tjo kdyby jste nenapsali ze je e5 out tak si toho nevsimnu.

    Takže s e5 valk SL10 a tower +20levelu, asi to pujde dal jen musim vychytat jak preskladat tym.

    Obětoval jsem 10s Karmu (pripravenej fodder) a pak jsem vahal mezi DH a Skerei, nakonec jsem pouzil DH a Skerei nechal, tak uvidime.

    Další v planu je asi Sig. DA mam jen 8s :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: i kdyz bez gameplaye, peaks me taky dost vytezuje a labyrinth taky neco trva... bych tomu zas krivdil :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: jasny, to tam pisu jinymi slovy. Pokud jednou denne zkusis fight a idlujes dokud to nedas, je to v podstate bez gameplaye. Staci se lognout jednou za dvanact hodin. Jen me to bavi tlacit, tak v tom zahucim spoustu casu. Ted si teda davam oraz, protoze uz mi zacal padat mythic equip, tak neni kam se hnat :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: zas ale kdyz jsi nekde zaseklej tak to trva podstatne min. udelas daily veci a pak uz jen jednou ci dvakrat vyberes truhlu
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: tady je jedinej endgame mittra :)

    IH: ja tak 10 min rano (oklikam jen veci s cooldownem), pres praci si jen hlidam guild cooldowny - 5 min. Po praci doklikam daily, vylepsim hrdiny / equip, pripadne poresim eventy - 10-20 min. Behem vecera si zas jen hlidam cooldowny - 5 min. Pred spanim to naposledy oklikam - 5 min.

    Takze cca 35-45 minut denne.

    U me si to vynasob dvema, protoze jsem magor a mam dva ucty. Na druhou stranu uz skoro nehraju na pc / xbox. Tohle mi jako herni vyziti staci.

    Afk Arena je vetsi pruser. Vzhledem k tomu, ze kazdy boj probiha trochu a mnozstvi formaci je nemale v tom muzes v podstate uplne zbytecne stravit hodiny a hodiny casu. Ziskas naskok treba dva dny pred guild mates, nez vylevli a projdou stejnou urovni napoprve. Na druhou stranu, pokud na to netlacis, je to oproti idle heroes velmi nenarocny a vidim to na 15 min denne max.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Ahoj. Kolik tak reálně v endgame necháte denně času?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: jinak na bossech cca 2x vetsi dmg oproti e3
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: lidi pisou, ze to s 10* vesou dali.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: no ja vesu tez sezral, ale nemyslim si ze 10* vesa by nejak extra pomohla.
    taky jsem koupil ten novej valk skin (uz je v shopu) a akorat mi chybi ho upgradnout na legendary.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: ja bych ho mozna dal, kdybych nerozlozil vesu :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Ja doufal ze me to posune na SL 10, ale ne no :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: v arene je to bestie a e3 nemaj sanci
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    heh, jedu si tak bt a najednou kouka, ze me sesmahla e4 valk. Nadavam si pod vousy, ze se jim nejak smychaly test servery s produkci jen abych zjistil, ze je e5 venku.

    tak jsem si ji hned upgradnul. padl na to thug, xia a vesa, ale co uz :)

    doufal jsem, ze me dost posune, ale jsem relativne zklamanej. Ve vezi furt neprejdu pres full heal team. V seal landu me dostala z 8 na 9. Vic jsem jeste nezkousel.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm tak jsem si vzal Kroose a jinak meh :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam