• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    zadna slava, ale tak to je tak s cim hraju a co tocim :)

    norma - 140lvl
    starlight - 100lvl
    queen - 100 lvl
    OD-01 - 100lvl
    iceblink - 100lvl
    horus - 100lvl
    dominator - 100lvl
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: toz vitej :)
    uka hrdiny ;)
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    skoda, ja tam jsem asi sam a jinak sami asiati :D
    hraju asi mesic a zatim me to bavi a neco uz o tom nacetl :) ale jen dobre, ze se da zabrednout do debaty i zde
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: to v ih moc nejde (friends a guildy jsou vazany na server). V afk arene jo.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    haluz, ze na tohle existuje klub i zde, mame nejaky guild jako CZ/SK?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: jj na tuhle vlnu demon pot nebo min. plny zdravi a 2/3 energie...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    not bad na skoro f2p :)

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    tak hell 93 novej rekord. Uz jsem v duchu slavil, kdyz me necekane sejmula vlna: belrain, gerke, michelle, asmodel. Vim pro priste, ze nad 90 mam zobnout demona :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: njn, casem se chytnes, takhle na zacatku je to tezky... ale treba bides mit kliku a jeste to poskladas.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Aha, nevyměním, já potřebuju ty mágy 4, tak to nemám :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Sorry, příště :) Ok, vyměním.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: normu na 100, pak ty dalsi 5*. Flamestrike je lepsi, nez siera, tak ji vymen.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: hezka tapeta, stacilo tipnout zalozku heroes :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Dík, za osvětu, stránku projdu, to určitě přijde vhod :)

    Aktuálně používám na kampaň Normu, Dominátora, Sierru, Time mage, Alerii a Fegana. Sierru a Time mage bych mohl dát do shelteru, měl bych teda?

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    uka co mas za hrdiny ;)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: jinak na tehle webovce najdes v podstate vse, co o hre potrebujes vedet.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: tady mas seznam hrdinu a jejich schopnosti, razeny dle kvality:
    Idle Heroes Tier List by MKxJUMP's: The Best Heroes (2019 Update)
    https://playidleheroes.com/tier-list/

    nicmene to ber zatim hlavne jako info co muzes sezrat a co si nechat. Ona kvalita hrdinu je promenliva podle levlu na kterym jsou. Treba takova Norma je ze zacatku absolutni bestie, ale jakmile se dostane na vyssi uroven, nez 6* je oproti ostatnim hrdinum nepouzitelna.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: 3* a 4* potrebujes k vyrobeni 5*. Na jednu 5* potrebujes 8x4* (z toho 4x stejny) a 4x3*. Pravdepodobne vse v shelteru je lepsi, nez mas ty a ten equip taky pomuze.

    Mit jen 6 postav neni moc realny. Na ruznej content potrebujes ruzny hrdiny. Treba na pvp je super valentino, kterej ma silny stuny. Ale v pve je zas chabej a nema smysl ho davat do formace. Nicmene ja to ted treba hraju v podstate jen na jednoho hrdinu (Valkyra), kterej je univerzalni a hodne silnej. S e5 valk dam treba 6xe3. Takze je to v podstate jen o tve volbe.

    jakakoli 4* je slabsi, nez 5*, a brzy je uz nebudes potrebovat, takze je nema smysl levlovat a soustred se radsi na 5*
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: tak jestli bych s dovolení mohl nějaké dotazy? :)
    Mám poměrně dost 3* a 4* na 1lvl, ty si mám zatím nechávat tedy? Má smysl lvlit víc postav, než základní používanou skvadru?
    Mohl bych teď splnit jeden Shelter mission, jednu 5* a 4*(obě ale používám a mám je aktuálně na dostupný max) vyměnit za jinou 5* a dva kusy gearu. Ale netuším, jestli se mi to vyplatí :) Předně nevím, jestli to, co dostanu, bude 1 lvl?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: hele je to ve skutecnosti uplne snadny... stavej si co chces, i kdyby ty hrdinove stali za prd, pozdeji je sezeres lepsima. 1* s 2* hrdiny rozkladej - jsou k nicemu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam