• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    pristi tyden dve novy ryby. zlata a stribrna. jednu dostanem za po, druhou za fuzovani petek. Takze setrete 4* :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Fakt nechápu rng týhle hry...

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: ale byt tebou taham ctyrky na denni bazi. ted te kazdej 6* hrdina dostane dal v kampani a za tu jsou expy...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: kdyz prijde shelter event, tak je vytahas a pouzijes. potom heroic miracle, kdy mas vyrobit/summonit 3x5* non l/d od kazde frakce a 2x5* l/d, na coz se ti to taky hodi.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    A jak poznám, že přišel čas rozložit random shardy?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    OTAKAR: z marketu kupovat idealne 3 a 4* hrdiny za prachy, jestli na to mas, nevim jak je to na low levelu s prachama, ja mam 1.5miliardy a kupuju vicemene vsechno co za goldy kupovat jde (krome zelenejch a fialovejch sutru)

    Nic z toho co mas z batohu nerozkladej, dokud to na 100% nebudes potrebovat - usetris misto. Replace 4* bych nedelal, ale kazdej dle svyho gusta...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: ja ze zacatku replacoval 4*, abych mel ctyri a mohl je vyrobit. Ale chce to delat s mirou a klikou :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    JULIAN: Sorry, opraveno :)
    čili ty z marketu za goldy kupovat do zásoby a třeba od nich se pak odpíchnout?
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Můžu mít prosím ještě jeden noob dotaz? :) už se snad docela chytám, tak by mohl být z posledních :)

    Trochu mi uniká, jak mám v praxi postupovat, abych poskládal hrdiny na složení lepšího. Teoreticky mi to je úplně jasné, ale jak se to dělá prakticky?
    Jde mi o to, že mám aktuálně 111/125 hrdinů, z toho jen 9 5*, žádného dvakrát, 32 4*, maximálně 3 stejné v jednom případě. Zbytek 3*.
    Už jsem musel pálit 3*, to jsem zatím vybíral ty, kterých jsem měl víc než 4.
    No a ten dotaz, můžu dělat něco jiného, než postupně upalovat 3* a čekat, až budu mít alespoň 4 stejné 4* a od toho začít? Nebo má smysl ta transformace za klacky? Nebo mám dělat něco ještě jiného?

    Aktuální hrdinové zde:
    Screen 1
    Screen 2
    Screen 3
    Screen 4
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    (ne ze by me to zajimalo :)) )
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    a vsechny 4 obrazky co jsi sem postnul jsou teda stejne
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    OTAKAR: 3* chces vpodstate palit vzdy kdyz jich mas vic jak 4 od jednoho typu. Taky 3* co nakoupis na marketu by sis mel nechavat v batohu, dokud je opravdu nepotrebujes. To vpodstate plati pro jakekoliv hrdiny co dostanes jako soucastky, dokud je nepotrebujes, sedi v batohu kde nezabiraji misto. Taky doporucuju investovat par gemu do kapacity hrdinu, fakt se to vyplati a ze zacatku to neni ani tak drahe.
    A casem si teoreticky budes moct dovolit palit vsechny 3* a pak pouzivat jen ty z batohu nebo ty co napadaji v prubehu hs/po eventu
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: uvidime jak dalsi dny, snad budou orby dalsi tyden vetsi parada :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: jsem na tom stejně, 650 svitků a jedna Amon akorát.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: ja otevrel na jednom uctu 650 svitku a postavil z toho 12x5*. Kolik jsem jich dostal celkem jsem nepocital, ale tipl bych tak 8. Z toho jedna Amon-Ra, jinak vubec nic zajimavyho. Takze sad face.

    Na druhym uctu jsem otevrel jen 185 svitku, ale poskladal z toho 8x5* a prislo mi jich taky 8. Z toho Penny a pata Dark Arthindol, takze happy face.

    Stestena je vrtkava :)

    Proste stesti je
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    tak jsem cely vikend oteviral jako sileny ty svitky a 1x 5* :D na to ze jsem jich otevrel uz 114, tak uspesnost tristni :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: ja bral hs i kdyz se to v prepoctu na diamanty nevyplati, protoze je potrebuju k dokonceni eventu - amon-ra. Ale pro tebe jako nooba maj orby mnohem vetsi hodnotu. Z 10 scrollu nejspis prijde 8x3* a 2x4*. Z peti orbu pravdepodobne poskladas 5* i kdyby neprisla. Navic 5 orbu je 1/16 eventu, zatimco 10 scrollu je 1/50.

    Proste pro tebe minimalne dalsiho pul roku budou priorita orby :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: vyserou se na svlikani...
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Dík.
    A ještě mě napadá jeden dotaz :)
    Dočetl jsem se, že do Brave trial chodit s nahatými hrdiny, vysvětlení dává smysl. ok. Ale je hrozná pruda je pak zase oblíkat, abych je měl pak zase stejně. Nebo mi uniká nějaký trik? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam