• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    JULIAN: Já myslel, že víc slotů dostanu jenom za prachy, ne?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: tak urcite :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    a nebylo by fakt jednodussi nalit nejake diamanty do rozsireni hero slotu? ze zacatku to neni drahe
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SKLICIDLO: orby :)
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    Děkuju.
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    AVATAR: Ok! Tyjo, no já spíš kupovat ty prophet svitky, na co je dřevo sem ani netušil :/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SKLICIDLO: v marketplace si kup za 500 diamantu replace material (fialovy vetve nebo co to je). Ve stromu je pak pouzij na ziskani 4 stejných 4*, ze kterych udelas 5*.

    replace material muzes pouzit i na 5*, coz je obecne vyhodnejsi, ale rozkladat 4*, to jde proti radu vesmiru :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: myslis na rozsireni hero slotu?
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    AVATAR: Aha. Ale nerozumím :).
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SKLICIDLO: ...a tohle byl ten okamzik, kdy jsem obetoval 500 diamantu na replace :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Jinak DH games maji novou gamesu Ode To Heroes je v predbeznem pristupu a je to preskinovane ih akorat se hraje na výšku
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    A jelikož mám 60 hrdinů a nejhorší čtverky, tak likviduju frakce, už máme jenom les a peklo, všechno ostatní sem rozložil, protože se snažím dostat do stavu, kdy si budu moct složit první 6*.
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    JULIAN: Každý den mám sadu questů a dva z nich jsou summon 1 basic scrolls a summon 2 scrolls.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    SKLICIDLO: kvuli jakejm dennim questum musis palit ctyrky proboha?
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    od mého posledního příspěvku mám furt ty samý hrdiny
    ani jednu 6* kill me
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    docela mě to sere
    SKLICIDLO
    SKLICIDLO --- ---
    já pálim každej den čtverky
    prostě mám max 60 hrdinů a basta
    abych mohl plnit denní questy, tak musím spálit nějaký čtyřky abych si vylosoval jedničky až trojky...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BJUSKID: ja osobne s hrdinama, o kterych si nejsem jistej, jestli je chci na e3(5) cekam na 10*. Vesu jsem taky mohl mit e2, ale to bych ji pak musel convertnout, coz neni zadara no :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    AVATAR: mám vesu E2 ormuse bych mohl dat za chvili na E1, valk bych chtěl taky ale mám na ni smulu zatim jen 9*
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BJUSKID: ne... vesa ma trochu dmg (nic co by mohlo treba jen vzdalene konkurovat jinym hrdinum, ale kdyz nic lepsiho nemas...) a primerene healu. Ormus ma megaheal, kdyz te neudrzi on, vesa to nezachrani.

    ja (nez jsem ji sezral) mel vesu 10* a nijak toho nelituju i kdyz za ni zaskakuje jen 6* ormus. Ale tak me pomohla k te valkyre :)

    Takze zkus postavit vesu na dmg (crit build), zjisti jestli je pro tebe jeji dmg relevantni a podle toho se rozhodni. Kazdopadne je to docela fajn jidlo, ktery behem staveni vyuzijes :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Má smysl vesa a ormus v jednom týmu?
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    HOLAKAC: az bude poradna parta hrdinu co muzu postavit, tak to bude jine, tedka jsem rad, ze jsem rad, v tom seal landu zatim dokazu davat jen ty prvni z abyss a shadow, chce to proste cas
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam