• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    MITTRA: hah, jo to dává smysl:)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    DEFILA: Přehnals to o 10 summonů a ukazuje ti to druhé kolo odměn. Celé to můžeš projet až 4x, tj. 400 orbů..
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Čistě ze zvědavosti, taky se vám u summoning eventu ukazuje, že jste splnili jen 10 summonu? Odměny jsem dostal všechny(za 100) ale to zobrazeni je spatne
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    DEFILA: kdyby byly suroviny, tak vytáhnu Valk na E1 dál prostě ne
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    AVATAR: blbě:)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: dobrej plan! Byt tebou bych do nej zakomponoval i regress vesy v ramci co nejrychlejsiho vylevleni valk na e5. Ale nevim jak jsi na tom s kopiema :)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Mno, 100 summonu a nic (jeden Oberon, v pořadí už třetí, ale nemám nic v máte tech, tak mě to nijak nevytrhne) ale v rámci replace; 2x Valkýra a jedna HeartWatcher:); teď jen na jejich stavení najít suroviny... Teď jsem udělal E1 Vesu... HW mám už 6x ale nejdřív bych chtěl alespoň Valkýru na 10lvl...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: faceless je pokladan za nejhorsiho hrdinu ve hre.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: ja mam desnou smulu a jeste ani jednoho mythic hrdinu. Nejbliz jsem nastesti u shemiry, chybi mi jedna e+. Stacilo, aby za 14 frakcnich svitku prisel 2x modrej vedan, ale prd...

    nebo z tech deseti modrejch summonu, ktery jsem skpupil za guild coiny. Prd :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    MITTRA: ty jsi bobrej afker ! :P
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    teda ze bude PO na 100 a s takovejma shit odmenama jsem teda necekal :( na jednu stranu asi bych 200 dal ale jen v pripade ze bych dosahl rybama na tu aidu, protoze 100 PO a dostat za to asmodela neni to co bych si predstavoval jako dobra investice :(
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    V AFK už si mnu ruce na poslední Nemoru, aby se holka posunula z mythic+ na ascended :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Tak velká výměna už se blíží! Dneska jsem se dostal do stavu, kdy už nikdy nebudu potřebovat žádnou 6* L/D. Teď už jen pár posledních 5*, nějaký fodder jiných barev a bude komplet tým jen L/D :) Samozřejmě to bude chtít pár originál zdrojových hrdinů pro vytažení až na e5, ale to se časem podá. Z dark side Amuvor může na e5 rovnou, DA na e4, Aspen na e3. Z light side Michelle na e4, Gerke na e4 a Belrain trapka zatím bude sedět na 9*. Gerke doufám časem uvolní místo Aidě a já tuhle pičovinu konečně smažu z telefonu :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: Gut, tak už jen 3 aidy, popř. 4 a bude hned E1 :P

    Akorát Dark mě štve, mám DA a Amuvora oba 9*.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HOLAKAC: jo to jde vsude. Akorat u LD je retardovany regress. protoze treba z e1 gerkeho dostanes tri light 9* hrdiny kteri jsou ti uplne k prdu.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    aha, tak na 10*+ jsem se nedostal :) ja jen, ze dneska me padl divine spirit a chtel jsem zkusit stesti v prophet tree a L/D 5* hrdinove menit nejdou
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    MISTR_CHVEJ: to nemyslim, kdyz mas 10*+ hrdinu, muzes ho v ramci stejný frakce menit za jinyho, kdyz mas odpovidajici pocet jeho kopii a 5 takovej extra itemu (nevim jmeno).
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    jinak druhy tyden oslav, orby utracene hnedka dneska a zatim teda pekne kulove :D tak zase nekdy jindy
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    jestli myslim v prophet tree tak nejde L/D menit, ted jsem to taky zjistil :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak mam prvni L 10* - Asmodel. Uz jen 5kopii Aidy na replace a bude to :-)) (jestli to vubec u L/D jde, ale snad jo)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam