• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    OTAKAR: oberona klidne na 8 hned jak budeš mít zelenej fodder. Zbytek hrdinu je shit to vypada, kromě amonra a king Barton. Amuvor možná taky není špatnej. Akorát teda u light/dark hrdinu nechoď přes 6* páč jakmile jdeš na 7* tak je to velkej commit kterej jde spravit jen přes replace. Normální barvy jsou Safe až do 10* pokud u toho nesežereš nějakýho dobrýho hrdinu. Taky za začátku se vyplatí stavět i špatné hrdiny, protože časem se dostaneš do situace kdy budeš mít dobrou 9* a dost kopii na to dostat ji treba na E1/2 a na to potřebuješ několik dalších 9*. Když más v teamu jen šest dobrých hrdinu tak jsi v této situaci dost v piči
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: to jsou strašlivý čísla dmg :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Když je teda Faceless naprd, mám ho sežrat Oberonem? O něm píšou Tier 2, takže asi klidně upgradovat, ne? Vyplatí se víc jeden 8* než 7* plus 6*?

    A vidíte tam nějakou 5*, kterou bych měl vylevlovat a používat? Aktuálně používám sestavu Oberon, Faceless, Norma, Amen-Ra, Iceblink, a Flamestrike.

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    jeste s bonusem a uz koncim :)

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Prisel mi groo a kdyz jsem poskladal naky to jidlo s valk, dotahl jsem to v seal land na 10, juchu!
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    na druhym acc jsem si ji taky hned musel vylevlit

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: horus spapa kb a penny sigmunda :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    2 vlna broken spaces

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    proste je bozi :)
    9* me dostala v seal land na 7, v tower na 466.

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    jo a dneska jsem se pred bt svliknul...

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: lol, dal jsem 50 do modrejch a nic, pak sto do zelenejch a nic. replacnul jsem 36x. 36 pokus bxl horus :)



    AVATAR
    AVATAR --- ---
    jdu zkusit stesti na druhym acc :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: tak proc jinak lovit v modrejch, nez kvuli penny, zejo. Jak pises, sigmund neni co byval a penny je v pve i pvp lepsi. Valentino je cool stunner, ale penny je proste lepsi. Ormus je super healer, ale e3 peny vysvaci e5 valk :)

    proste penny ftw.

    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: penny? No me tez nechodi, jedna z minulyho tydne za HS, druha ted za HM a treti v rybickach. Takze zas budu na svych oblibenych 9*. V modrych jsem dal cca 140 PO a vsechny replacy z 200PO sly tam a ani jeden dobrej hrdina (ani toho ormuse jsem nedostal...). Takze ty zkazky o tom ze PO v modre saje vypadaji dost pravdive.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: jo, jenze to by musela chodit svina jedna mala :)

    budu setrit peri no...
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    ja pocital ty ryby a bez aspon castecneho PO bych to nedal tak jsem dal 100 tez v modrejch a vysledek? vubec nic, replace vubec nic. uvazuju ze krome KB (mam 9* + 2 kopie) sezeru i sigmunda (9* + 1 kopie) protoze s tim jak mam jak aidu, tak aspena s %HP tak tam ten sigmund dost ztraci v PvE. Navic tim jak v PvP saje tak radsi zkusim tu Penny, ta ma udajne damaz jak prase a na E3 je schopna si 1v1 dat E5 valkyru
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    mhmm, tak 200 orbu komplet v modrejch i s replacem. Vysledek? 2x ormus (po eventu jich mam 10 :), jinak samy zradlo. No Penny :(

    zlaty ryby maj limit na 25, takze vic nez na 300 to nedostanu. Takze na pericka nedosahnu.

    Zas je fajn, ze na Aidu / Amen-ra za koi dosahnu urcite na obou acc. Jako Aidu bych chtel, ale nemam ani jednu kopii, zatimco amen-ra bych mel 3x, respektive 4x.

    A Asmodela mam diky eventu uz 5x, takze si na Aidu necham zajit chut.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: jo, co jsem pocital, tak mi to vyjde i na acc, kde jsem dal jen 300hs. sympaticky od dh.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: no groo uz je sezranej a jakmile dostavim 9* devastatora tak z facelesse a rosy udelam 10* a to sezere na E3 Aida :) pokud teda dostanu tu aidu z rybicek, zatim to vypada ze jo i bez druheho pruchodu PO eventem
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: tolik zradla... se mi uplne sbihaj sliny :)

    gz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam