• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Ok, dík
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    OTAKAR: jo, to uplne ignoruj, to te vpodstate nezajima
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HOLAKAC: tak je to o nahode. u nas to dal pred E5 jen jeden typek a i presto ze E5 valk ma minimalne 10 lidi tak hell 100 ma jen 6. ja to dal az na treti pokus kdy jsem nepotkal healery. Ted uz mam E3 Aidu a ta ty zasrany healery krajim
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: to jsou pasivni buffy. Nijak je pouzit nemuzes.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Ty potiony vlevo dole, pro ty je třeba naplnit ten counter, aby se daly použít? Nebo jsem něco někde prehlid?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm ja mam strop lvl 91, pak heal vlna :/ ale jsem na starym ios serveru, tam je vsech prvnich 50 uz na hell100 driv nez E5 :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Nemoru jsem nezkoušel, ale jen tyhle hrdiny mam L+. Zbytek max L.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: nice!
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: ja jsem na svem serveru 4. - mohlo byt treti misto, dal jsem to ve stejnej den, jen typek holt po resetu a ja az nekdy odpoledne :( Ale 4. misto porad dobre, kazdej kdo ten ranking otevre me vidi na prvnim screenu :D
    vip5, takze ne velryba ale levne to nebylo
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    hura, dokoncil jsem aspen dungeon. Jako 14. na serveru. not great, not terrible. Mohlo to byt paty misto, ale mel jsem smulu na heal vlny :)

    Tesit me muze, ze prede mnou jsou jen velryby :)
    Ja jsem po poslednim nakupu v eventu na vip5. Nakupoval jsem pouze v eventech, tak bych si tipl, ze jsem v tom za ten rok a neco co to hraju utopil max 3k. Nijak me to nemrzi, furt me to bavi. Skvela hra :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Tak tohle se mi líbí =)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BJUSKID: preju prijemnej ih vecer :D
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    AVATAR: ok mam to hnedka přišli 3 6*

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BJUSKID: settings a tam treti zalozka
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    AVATAR: jak se dostanu do toho season mam tam akorat klasický ih s vip 13 a těma smashema
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BJUSKID: v season? ja jsem to pustil poprve vcera a dnes jsem lvl 99 a kazdy den jsem zatim dostal 3x 6* do posty a prvni pull za orby byla valk :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    AVATAR: Já jsem na privatu level 60 a pětky mi moc nechodi
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ja zkusil ten private ih a zjistil jsem, ze je to vyborne upravenej klient, kterej nabizi dva mody. prvni je klasicky ih s tim, ze mate vip13 a neni tam p2w aspekt. Druhej je season u kteryho je autoloot x 2 a 5* chodej jak na bezicim pasu. Sezona trva mesic, pak je progress resetovan a podle toho, jak jste byli uspesni dostanete odmenu na hlavni ucet.

    UI je vysperkovane (nejen) o smash funkci (kampan, tower), ktera provede vsechny boje az do dalsi porazky (treba 5 pater v tower najedno kliknuti). Treba i levlovani je upraveny, abys nemusel mackat 40x tlacitko jak kokot, staci zmacknout jednou. Obecne bych rekl, ze by se dh melo inspirovat, protoze je to fakt vychytany.

    Jestli budu hrat ten main account, to nevim, ale s chuti si dam par sezon, protoze zacatky jsou nejlepsi. Navic me to fakt bavi a bude to dost kompetetivni, kdyz to neni o penezence. Za pet dni konci stavajici sezona, tak uz se tesim.

    Nevyhody? Hrdinove pribyvaj pomalu. Pridali Horuse, je tam Mihm, ale aspen a nasledujici hrdinove ne. Je tam starej shop, ale vzhledem k rychlejsimu progresu je to dobre. Chybi seal lands, ale co si budem povidat v tom je content tak na 5 minut mesicne, takze me to nijak netrapi. Starej bt samozrejme. Nicmene je to zadarmo, takze mi to prijde pomerne fer.

    Vydali se vlastni cestou a me se az prekvapive zamlouva.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam