• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Co je Phoenix?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Ja pustil jak AFK tak IH :( uz me to jako nic nedavalo no. V IH tim ze s E5 je to ted beh na dlouhou trat, nez dotahnu Aidu na E5 a pak Penny na E5 tak to je plan na pristich cca 5 mesicu a jako na to je toho klikani v IH moc. AFK arena to ma s tim klikanim mnohem sviznejsi, jde toho vetsina udelat behem 15-20 minut v jednom sezeni a neni to nijak otravne, ale ten hlavni duvod proc me to tahlo, labyrinth, uz je desna nuda, uz vim jake artefakty brat, pathovani je take dane a ten posledni update to nijak nevylepsil. Vsechno stejne pokraji Shemira, ten zbytek je tam jen na tankovani (brutus) a CC (zbytek teamu, vetsinou zeleni).
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    pristi update prej phoenix, to jsem zvedavej. Nasetreno mam :)

    kazdopadne asi pustim ten private server. Nak to nestiham a ten season mod me tak nejak nasral, protoze je uplne jedno, kteryho hrdinu stavis. Vzdy po sestaveni 6* se ti random vygenerujou skilly, takze valk nemusi mit dotky, valentino nemusi mit stun atd.

    Na jednu stranu je to fajn, na druhou uz to neni idle heroes :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: na druhym acc 100 svitku = 5x5*, jeden z nich asmodel. Not bad :)
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    AVATAR: presne tak.. dik
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    jinak 200 svitku = 3x5*. Kdyby jedna z nich nebyl horus, kteryho potrebuju, asi bych rozkousal mobil :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    IMPROVIZACE: kladama myslis replace material? Ne, na to zadny event neni.
    IMPROVIZACE
    IMPROVIZACE --- ---
    ziju uz nejakou dobu s myslenkou ze klady je fajn setrit do nejakyho eventu..
    nicmene zacinam mit pocit ze je to blobost a zadnej event kde by pro ne bylo vyuziti neni
    muze nekdo potvrdit nebo vyvratit uziti klad v eventu?
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HS udajne Das Mooge ci Aspen, oltar Belrain a mozna Oberon. Ale jsou to jen dohady podle tech jejich hintu
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    No na HS sere pes, ale v tom oltari by mohlo byt neco zajimaveho
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Zitra HS a Altar. Odmeny se odhalujou postupne, nebavi me cekat, mam asi 60 scrollu takze mi to je dost putna xD
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: jj replace by byl bezva.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: huh? arden je normalne L+. Mam ho tam protoze mam smulu na hrdiny a zadnyho ascended jsem na L+ nedostal a nekdo tam byt musi, tak proc ne arden, jeden z nejlepsuch hrdinu? :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Proc mas Ardena na Pentagramu kdyz ma limit 100 ? o.O
    Trochu mi v AFK chybí replace, nebo prostě něco, kde by ses mohl dobrat "svýho" hrdiny.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: jo :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: mas mnohem vic zlutejch, akorat teda koukam ty mas fakt smulu na stejny kopie :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: investoval jsem zhruba stejne. Vecnej smolar, no...



    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: Aha jasny, ja jsem jen 93 a vip asi 4, tak mam 80mista a hrdinu okolo 40ti.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    HOLAKAC: no to dostavas za VIP. tim ze jsem lvl 100 tak mam VIP6 jen z toho a za ty penize jsem tusim VIP7. Nevzpominam si ze bych si to rozsiroval rucne
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    JULIAN: 115 mista je must ? Mam ten zaklad a nemel jsem snad vic jak 50hrdinu...

    btw na redditu se objevilo ohledne IH nove Guild Tech - [Also, from their Q&A, no changes to current guild tech nodes, but there will be new ones.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam