• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: njn si musis stezovat u cuchulaina, pro zmenu je gm umirajici guildy. Gratulky, btw :)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Akorát je na nic, že tahle(údajně Německa) guilda už zase umřela, hraje nás tam 8(?)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    AVATAR: jo, Phoenix je super. Ja obcas i 15x vetsi damage :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CUCHULAIN: sam nevim, s phoenixem davam 2x vetsi dmg, nez predtim :)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    Avatare, tys tam hodil atomovku? :D

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: mno vsak jasny, proto orma taky stavim :)
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: no prave, ale 6 jich treba utoci na jednoho a tam ten ormus tim markem dost pomuze. Taky v PvP se ocekava ze staci kdyz ti ty hery podrzi kolo ci dve navic, pak zacnou nepratele chcipat. Proste ano amon-ra je na BS lepsi nez Ormus, ale ormus je porad dobrej healer proti burst PvP teamum. zvlast v kombinaci s tim e5 immortality talentem, zajisti ze ti stejne nechcipne na nejakou dotku ci mark na konci kola
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JULIAN: taky vsichni neutoci na vsehny, zejo :)

    i v pvp jsem ji dal misto valentina a porazim ty, co jsem s valentinem nedal, protoze to diky ni penny znukuje.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    AVATAR: no jo ale v BS dostanes dve pecky za kolo, tam ten stit udela hodne, kdezto v PvP mas proti sobe 6 hrdinu
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ja zjistil, ze uz 6* amen-ra mi udrzi team na zivu dyl, nez 10* ormus. Ted jsem ji dal na 7* a udrzi mi ve tretim levlu broken spaces 7* hw az do konce. Dam paradoxne vetsi dmg s horsim teamem, nez na main accountu. Zpetne me doat mrzi, ze jsem na main acc zadnou neziskal.
    JULIAN
    JULIAN --- ---
    Toho orma nejlip rozlozit, ne? ona i ta valkyra asi uz doslouzila
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    MITTRA: Teď už Belrain, ale jestli je to dobře jsem zatím nepočítal :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: pouzivas belrain nebo orma? Jinak restekpa!
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Teď to vypadá takhle.


    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Konečně jsem dokončil shánění L/D fodderu a zrealizoval svůj vysněný switch na 3L a 3D. Níže diskutované zklamání z L/D orbů už nikdy nemusím absolvovat :) Teď ty všechny mechy ještě dostat na e5 a prohodit Gerkeho za Aidu.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: to jeste nakej ten rok bude. a za ten rok nebude ani v top10 a sezeres ho buffnutym faithbladem :)
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: a jednoho asmodela mam v baglu a je me jak jinak nez aktualne k nicemu
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: jasne, tak ty uz jsi dal a tak muzes kalkulovat, doladovat svuj tym :)

    ja jsem dneska tocil ty orby a padaly tam tvare co moc nesleduju a ted se divam ze mam flame strike 4x a demon hunter 3x
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: njn, ja s tim zacal po roce hrani. ono z toho je aspon 4* a aspon trochu se to pohne. Ja i pres tu bidu s setrenim od posledniho hm vytah asmodela ze 140 na 180 a schazi mi dve 5*, abych ho dal na 9*

    z tech non l/d uz chci jen oberona, mozna druhou valk a penny. Jenze penny je v orbech nevytazitelna a oberon a valk jsou jen pro pve. hw mam sice jen na 9*, ale to je zas ciste pve a s amon-ra mi prezije i treti vlnu broken space, tak me to taky moc netlaci. Kroos mi staci na 9* taky a i kdyz mam kopie, abych je dostal na e5, asmodel me dostane dal.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    no ty L/D jsou na prd na orby :D ja tam teda po minule zkusenosti nechodim, zadna velka ryba me neprisla a to jsem otocil 90 orbu, uvidime co bude v dalsich dnech, ale fakt slabota
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam