• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Tak ono projdeš třeba 3* hrdinou, když máš tak moc mega low power že ti generuje nějaký sranda nepřátele...

    Já v night 6 naražím na sebe, ale dál než 9 se nedostanu, prostě full E5 team vyndám max jednou, za cenu všech vylepšení a přežije max Valk. Jediná možnost je že by si člověk mohl klikat ty buffy a nemusel se modlit aby dostal ten na HP.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: tak 5* norma se solidnim equipem prej taky umi projit az do konce :)
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: tak mit takove hrdiny, to by se hralo, jeste si musim pockat
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: ja to s e5 valk daval pravidelne, ale pak prisel merge serveru a od te doby mam rekord night 12 a to jen diky tomu, ze jsem na 6 a 9 potkal sebe a ne full e5 l/d team.

    na slabsim uctu jsem to naopak diky amen-ra a povyseni valk na e3 vcera poprve dojel do konce.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: jo tak 4* L/D asi jo, to se hodi vzdy na tunning :)
    takze na top tier muzu zapomenout, nedostanu se pres tu 3 v night
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: hrdinove padaj z day 15 (low-middle tier) a z night 15 (top tier). Ja osobne beru 4* l/d shardy, jinak setrim na hrdiny. Skiny nejsou zas tak dulezity. Vcera jsem si koupil orma, protoze za 25k mi prijde levnej.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    OTAKAR: ja tam setrim na nejakeho poradneho hrdinu co by me pomohl, shardy neberu, me osobne to prijde jako skoda :) uz mam 60k a kdyz vidim, ty screeny ostatnich, tak kolem 100k to zacne snad chodit, zaklad je se dostat pres night 3, treba dneska ta mam soupere 1.2M damage = zase priste
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Berete v Brave trials z lvl 2 truhel skin shardy? Nebo lepší šetřit na lvl 3?
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: jj, tak to jsem zvedavy, mam akorat na Horusovi, takove to lepsi 6* oranz , jinak zbytek max 3*- 4* oranzove, takze progres by byl vitany
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: v bs muzes vyrabet ta nejlepsi brneni. stoji to dost penez a diamantu, ale je to slusnej boost.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    a zitra toto:

    1. Wishing Pool
    2. Shelter
    3. Blacksmith - tohle jsem zvedavy co to bude, to jsem za svou kratkou dobu asi jeste nevidel
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    OTAKAR: jestli myslis, takove ty hvezdice, tak me to stoji cca stejne, bavim se o prvnim levelu
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: a kolik tě to stojí těch "vstupenek"? Já dal teďka taky u všeho 1 lvl, ale stálo mě to každé cca 30 ks
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    jen jeste mit silu abych porazil nekoho z BS :) aktualne udelam jen zakladni level, sice u vsech, ale jen zaklad
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Budou nový Broken Space a monthly questy - https://www.reddit.com/r/IdleHeroes/comments/ch2xqh/new_broken_space_rework_and_new_monthly_events/

    ty screeny nevypadaj špatně...
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: Kharmy jsou trošku omyl, jsem zapomněl, že už jednu mám :) určitě nakonec skončí jako žrádlo, ale byla by stačila jedna a teď nemám 5* žrádlo
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: fb, guild chat, vlastni zkusenost :)
    dismal descend delam uz tak mesic. Chybi mi posldni souboj, ale ten dam asi az budu mit team 180+
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: to máš odkud ? :) V tom Peaks z CH14 mi chyběj 2 truhly, v jedný nejsem schopnej zabít Thorana, prostě to nedám v limitu :P A v druhý mě drtí Brutus s Khasoses.
    Ale artefakt už mám...:P Zkusím tu z CH15, to je zas nějaký bludiště.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: vklidu, mas byt ve skluzu :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Dáváte v AFK Peaks of Time hned ? Mám aktuálně dost skluz, 70% z chapter 14, 10% z chapter 15 a dost 16 jsem zatím nevlezl xD Nějak mě tam drtěj, resp. vždycky mi vychcípá CC a pak už to nedám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam