• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: takze sezer karima, queen si nech, mas hodne kopii a je lepsi 10* queen, nez 8* kb
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: kdes prisel na to, ze je karim top? Na 10* je pouzitelnej, jinak k hovnu - je presnejsi definice :)

    KB neni spatnej, ale nad e3 oproti jinym hrdinum ztraci. Ale na tvy urovni je super.

    Queen je slabsi kb, ale ma burn dmg, ktera ma synergii s phoenixem a pokud te neco crituje, muze se hodit. Pokud mqm ale vybrat mezi kb a queen, pak jasnej kb.

    Dant je dost dobrej a hodne ti pomuze v progressu, protoze vsechno vydrzi a dmg taky neni spatna.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    OTAKAR: Ano
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    HOLAKAC: Myslíš teda Queenu sežrat?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    OTAKAR: Nevim jak ted, ale par mesicu zpet byl KB celkej dobrej. Queen jsem rok zpatky regresnul, protoze mi prisla slaba. Ale po tech vsech nerfech a optimalizacich nevim :( Asi bych do toho sel...
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Měl bych sežrat některou z těch 6* a udělat z KB 9*?
    Karim je podle všeho top tier, Queenu mám celkem 1x6* a 5x5*, tak ta by se mohla hodit teoreticky jako první Kandidát na E3 někdy časem, tak leda Dantaliana? Ale toho mám zase další kopii na 8*.
    Takže by raději počkat, až bude víc fodderů? :)

    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    DEFILA: Já ho vzal a uz ho mám 8*
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Já jsem asi fakt klikař, zatím z 50 svitků: Jahra, Ormus, Kroos, Lord Balrog :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: nekdy zacit musis :)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Nevím, zda mi ten Aspen za těch 6500 stojí... Jako je super, ale byl by první a je to takové meh...
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    taky zatim slabota a to jsem uz 200 svitku vypalil, takze zase nekdy priste :D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    BJUSKID: ja jedu vždycky 100, idealní poměr odměn když necílíš na strop :-)

    AVATAR: co vyšla Penny tak je prej Fortress nejlepší na Seal Land, víceméně samotná Penny umí dojít někam k SL13-15 dle supportu (aspoň jsem to zahlíd na redditu).

    Já ji nestavím, ale sbírám a asi replacnu Sigmunda, akorát Sig je E3 a Penny mám jen 4x :-))
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    HOLAKAC: ja zatím 50 a nic ani jedna 5* tak to seru
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ja budu setrit. assasin tech nemam, takze novyho hrdinu necilim. ale progress bude. 10* penny here you come :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm 100 svitků 3x 5* fodder. Nic moc. Poslední progress od release Phoenixe...
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    MISTR_CHVEJ: Při příštím zabití stejného bosse ti to vyplatí jen rozdíl v umístění, pokud jsi v druhém pokusu dal větší dmg a skončil výše v žebříčku. Já jsem pár přeskočeným bossům založil svoji vlastní guildu a šel po bossech sám. Brzy mi ale došla dmg. Zkusím to ještě jednou v budoucnu s full e5 týmem na PvE. Teď to určitě neřeš, nemá to smysl.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    MISTR_CHVEJ: to by hlavně dělal každej, protože z PFF máš mnohem míň GC než z Bossů.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    MITTRA: takze kdyz prejdu do jineho guildu, kde jsou treba u bosse 5 a ja uz jsem v minulem guildu mel treba bosse 30, tak uz smula, skoda, to mohl byt slusny prijem
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    MISTR_CHVEJ: Guild coiny za bosse dostaneš jen jednou.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    MISTR_CHVEJ: aktualne mam 90k guild coinu, ale nemam prachy, vsechno slo do phoenixe :D a ten taky zatim teda neni ani zdaleka na max
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam