• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: nara je nejlepsi. Skoda, ze mi vubec nechodi.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: já ho mám jako náhradu za moji milovanou Silvine, nemůžu si stěžovat, fakt není úplně marnej:).

    A když me štve jako protivník, dám před něj Naru a ta ho rozseka... Miluju její animace :))
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: divny, ja jsem ted na konci dvacate kapitoly a thane na me pusobi, jako by nebyl. Sice umira za na konec, ale jak kdyby nic nedelal :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Twle mám novýho arch-enemáka v AFK areně - Thane - rozseká celej můj team, i s x1 speed a manuálem se mi nedaří přerušit jeho ultimátku. Mám ho 3x v Peaks of Time, v Toweru i v kampani. Sráč jeden.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Docela dlouho mi trvalo, než jsem si všiml, že to je AFKArena :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Po nejaky dobe jsem zkusil tower v IH a trochu nečekaně progress! Jsem v patře 560 a došly pokusy :-)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: super, dík, otestuju.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: pvp: prvni radek vyjma flamestrike
    pve: prvni radek vyjma oberon a kb, team dopln hw

    pvp je relativne jasny, ale pve je treba ozkouset. netusim jestli 200 oberon nedava vetsi dmg nez 160 flamestrike.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Trochu jsem zase pohnul a potřeboval bych asi poradit, jaký volit setup na PVE a PVP, už mám těch "lepších" nějak víc.

    V podstatě zatím nerozlišuju PVP a PVE, doteď jsem používal setup v tomhle pořadí:
    KB, Ormus, Oberon, Horus, Penny, Flamestrika. Teď bych asi měl nasadit Valkýru, ale za koho, Ormuse, Flamestriku?

    Mohl bych udělat první 6* dark charakter, Dark Spirita, ale to asi nechci, že? Spíš počkám na Aspena?

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ja upgradnul zatim na main uctu e3 horus a 9* asmodel
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    DEFILA: Já mám cca 450k :)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    A co tak koukám, tak jsem se kon vně dostal přes 1M síly (pro zdejší osazenstvo nic moc, ale pro mě úspěch:))
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Tak jsem si před odjezdem stihl ještě udělat E2 Valkýru:) teď jen sehnat potvory na E3
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    DEFILA: ok, zkusím si to pamatovat. kdyby něco, tak se zase přihlásíš :-)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    CUCHULAIN:
    jj, jsem tam jako deffff : ); asi na mesic : ), ale posledniho srpna uz bych mohl mit pristup na net
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    DEFILA: Jsi tam jako Defffff? Na nástěnce Tě nevidím, tak nevím :-)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    DEFILA: jako že němečtí andělé? :-) na jak dlouho asi?
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Zítra odjíždím na delší dovolenou; ne, že mě vyhodíte z našeho německého klanu:)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: pokud te to nezdrzi, ber ho. Je to dobrej hrdina (i kdyz z Dark je Amen-ra "lepsi"). Ja si nechavam vzdy v batohu 160 shardu od kazde 3*. Je to lepsi, nez mit pak zaflakanej inventar 4*, ktery nemuzes sestavit.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Váhám, jestli nemám rozložit ještě pár 3* a přeci jen nepořídit toho Aspena do foroty, na Redditu psali, že v exchange eventu dobré l/d nebývají vždycky, na druhou stranu si říkám, že na progres l/d mám asi ještě docela dost času.
    Anebo radši schovat na příště na něco, co by se mi pak mohlo přímo hodit?
    co myslíte?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam