• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: nakonec ne
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    A teď hot AFK news, konečně mám full ascended team :) Ale přišlo i zklamání. Jak každý level faction tower končící 5 znamená fialový prášek, 105 je výjimka a dala mi experience, tj. snad jedinou věc, kterou nepotřebuju.
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    AVATAR: A rozložils něco? Asmodel je teď top, ale třeba Horuse bych kvůli němu neničil. Každopádně grats! :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    tak na jednom uctu prisla z orbu penny a na druhym pro jistotu vubec nic. Ale zradla dost, takze jsem vytah asmodela rovnou na e3 a na druhym valk na e4
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Já kvůli resetu fusion musím počkat ještě do zítra, trochu frustrující :) Tenhle event mě zase posune o kus dál.
    Ještě nedávno jsem býval spíš tak na 2 místě, teď už dost bezkonkurenčně, hlavně v tom má prsty 9* Penny :)

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: hele nevim, ja to moc nezkoumal jeste :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Bych čekal že to Penny rozseká, ale ona asi nepřežije dost dlouho ?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: hm tam jsem ani zaseklej nebyl, to bych si pamatoval :-)
    Jakej máš tým ? Já jedu E5 Valk, E4 Sigmund, E3 Vesa, E1 Asmo, 9s Kroos a pak podle situace 10s Valentino nebo Skerei.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: 556, nemam dost dmg abych prosel wall of heal
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Tower 560 - 6x Xia, nejdýl přežívá E4 Sigmund, těsně před ním kape E5 Valk, E3 Vesa a E1 asmo přežijou max druhý kolo...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: to ja uz jsem asi dal, protoze ani ten e3 horus nepreziva :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Já mám Asma E1 a nikam mě neposunul, ale tak já jsem asi v bodě kdy hrdina má být E3+ jinak hned chcípá :-))
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: pokud vim, tak v pve furt dava dmg (ale mensi, nez asmo) a v pvp je relativne chabej. Asmodel je tier1 v obou odvetvich, tak by mel byt lepsi. Navic hora mam na druhym uctu, zatimco asma ne.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: to bych nedělal. Já dal dnes Asmodela na E1. Horus je celkem OP ne ? Asmo nebude o tolik megamoc víc OP.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja ji stavim no... a mam dilema. po tomhle eventu budu mit nejspis 10* asmodela, tak uvazuju, ze rozlozim e3 horuse a vytahnu asma na e4. Ale tezko rict, jestli to neni blbost :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: nemám E5 na replace, jen E4 nebo 10s, takže mi stačí replace jednoho z nich (snad ?-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: 6 ne? :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: mám tři, takže potřebuju ještě 4 :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam