• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: to máš tolik nasyslenejch expů ? Já mám shem 208 a dám jí tak max 2levely denně. Pak mám další v pořadí Belindu na 180 a může jít na 200 ale spíš šetřím na Bruta kde chybí 1 kopie na Ascend :/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja vzal prach a diky nemu dostal shem na 240. Z 21-2 na 21-20 bez vaznejsich komplikaci. pokracovani vecer :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    SITH: odměny dostaneš jen jednou.
    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: jo, moc easy. Má cenu to dělat opakovaně?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Aktuální Voyage v AFK easy jak sviň. Ani hrdina nebyl. Ale co, svitky a ostatní odměny se hoděj vždy.

    AVATAR: jo ten poslední event byl supr!
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: jsou ale ne na pravidelne fazi. Posledni dva mesice porad nakej jede a dokonce se prekryvaji.

    Je tam treba guild war event, voyage (neco jako jedna specialni stage peaks s prima odmenama) a naposledy byl vybornej event, kde podle toho, jak mas postaveny team (kdo ma jakou frakci), dostanes po boji body a za kombinaci bodu si kupujes svitky / material / hrdiny. Cloveka to nutilo vymyslet zas nove kombinace. Obecne jsou narozdil od ih eventy v afk arene hrave a zabavne. Za tohle velkej big up a ja jen doufam, at se jim dari alespon udrzet tuhle latku.

    Setrit? jak se to vezme. Ja treba u friendship summonu nesetrim a kazdej den dvakrat zkusim stesti. Ale za diamanty a svitky vyvolavam po desitkach, protoze kazdou treti desitku mam jistotu, ze prijde elita. Momentalne jede event, kdy za kazdych 20 respektive 30 summonu dostanes odmenu. Ale uz jede druhej mesic a prosakuji zvesti, ze to tam nechaji na stalo. Je klidne mozny, ze udelaj event treba na vyvolavani z shardu (utracim hned) a ja si budu rvat vlasy, ale obecne ta hra ma tak dynamickej vyvoj, ze by clovek nemohl utracet nic, coz asi taky neni vitezna taktika ;)
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    AVATAR: pomalu, zatím 33.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Jsou v AFK aréně eventy jako v IH? Nebo to stojí na daily a weekly questech? Je vhodné taky šetřit např svitky?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    vysel leak na rework hora a jahry. Zda se, ze horus bude o neco sulnejsi a vrati se do top tearu. Jahra... je jahra. v pve asi furt k prdu.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CUCHULAIN: jak bojujes?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm Xiu jsem sezral, sigmunda mam e5 a planoval jsem replace za penny, tak počkám o.O
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: doufam, ze neco k dobru :D je to zatim muj jediny 10*
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: sigmund rework soon, jahra a horus rework na tap tap serverech. Tak jsem zvedavej, co s horem udelaj :)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Xiu jsem za celou dobu hrani dostal jen jednou : )
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    v truhle za 6k bude candle cane, super. aspen, xia, jahra
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: ten merge je velkej backstep. Ale nevidim chytrejsi reseni. Od zacatku hraju asi uz jen s jednim rusakem, jinak se to komplet obmenilo. Lidi jsou padavky, tak odpadaj :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    DEFILA: Nn to bylo k afk :-) tam si můžeš protivníka vybrat. V ih to moc neresim, tam velryby naprosto nedávám. Full e5 l/d teamy jsou mimo.
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    HOLAKAC: pokud to má být k Idle... Tak po merge serveru už nedávám nic moc, většinou mi protivníci mají skoro celý team E5 light/dárky a to nedám....
    Ne že bych jiné E5 teamy dál:)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hlavně už dlouho nebyly žádný GW :/
    SITH
    SITH --- ---
    tak mě stačí že máme Sorena obden, je nás tuším 55 a když chci poradit, tak mi tam vždycky poradí. Jen to nestíhám moc číst / psát, protože to hraju tak max 20 min denně
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam