• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    tak na obou acc jsem za 5k dostal dve zradla :(
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Tak první 10*, teda rovnou dvě, Penny a Horus. Jen nemám vůbec gold na doleveleni :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: sigy je horsi nez penny ci horus, valentino je horsi nez oberon a nejspis i jahra ted po buffu
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    imo vetsinu koupili za peri
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    MITTRA: Jsem vip0 a z l/d novejch nemam absolutně nic. 10s Asmodel, 9s Amuvor a DA. Z posledni doby FB z eventu, jinak nic. Napadá me coin shop - mam 300coinu, takze teoreticky 3 aidy.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    MITTRA: U mně v gilde psal nějaký Němec že do toho vrazil 2k euro
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Teda dostat se na full E5 team je opravdu běh na dlouhou trať. Po asi dvou letech hraní ale chybí poslední 4 kousky 10s fodderu. Rozhodnutí nedat za to už ani korunu mně v cílové rovince úplně nepomáhá :)

    Co ale vůbec nechápu, je jak tolik lidí postavilo E5 Aidy a Amon-ra. Jsem VIP6 hráč a mám jednu kopii Amon-ra, žádnou Aidu :) Těch eventů na ně bylo zatím relativně málo. Buď syslili tisíce scrollů na jejich představení, nebo je to za prachy. To ale muselo stát strašný ranec, protože přímá šance na ně určitě nebyla 9x. Něco musí být prostě že scrollů, PO atd.
    CUCHULAIN
    CUCHULAIN --- ---
    AVATAR: lepších než kdo? Penny nebo Valentino?
    je v tom bordel. chvíli je nějaký nový hrdina nejlepší a za měsíc je všechno jinak :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: asi bych to vymenil za sigyho a valentina sezral. Je tolik lepsich hrdinu...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak mam 5x Penny, nevim jestli vymenit za 10s Valentina nebo sehnat dalsi a vymenit za E5 sigmunda. Nebo komplet postavit :/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    DEFILA: to zatim nikdo :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Tak 200 svitku 11x5* 1 kroos 1 horus 2x sig
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Jako 100 summonu a 2x Gustin... Jinak všechno max 4hvezdy... Jako projeb:) nevím co s tím Gustinem
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: ja osobne beru orby vzdy a za kazdych okolnosti a jednoz za cas dam dve, tri kola (pockam si na hera co chci).
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Jo, tak to je smysluplná matematika :) s orbama nějak vůbec nemám problémy, zatím vždycky nebyl problém udělat jedno kolo, teď jich mám 40, plus přes 20 rezerva za pvp body.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: pokud i bez tech orbu z campaign eventu budes mit pristi orb event 80 kousku, ber skin. jinak se to nevyplati, peotoze bys vymenil hrdinu za 60 pirek za skin za 30 pirek.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Mám si z minulého loot eventu vzít skin, nebo orby? Sigmunda zatím neskladam, ale mám ho v zásobě 5x.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    jinak potvrzuju, ze horuv buff je fost hustej :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: tim lip pro tebe ;)
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: jsem tam, vy tam jste vsichni hrozne monstra :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam