• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: 45s :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    OTAKAR: u beznych typu kampan, vez atd ne, protoze podle toho, jak moc dostanou ti mi na prdel, tak menim slozeni, taktiku, obsazeni a tak.

    U tech minibosu me to trosku stve, ale minutu a pul zvladnu a pak si kliknu dvakrat na quick a mam vyrizeno :). Pvp me nezajima, takze jdu hned fast forward :).
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: mno, ta minuta denne me nijak zvlast neotravuje :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Škoda, to je po čase trochu otrava, nebo vám to nevadí? :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: ale pouze pote, co jeden hunt odehrajes a pote quick battle zopakuje zen predchozi boj.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    OTAKAR:
    AVATAR: a od urciteho VIP stupne taky lze quick battle u huntů
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: preskakovat jde jen v pvp
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Je v AFKarene možnost úplně přeskakovat boje jako v IH? Nebo jen zrychlení?
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    ja udelal jen 3 a dal nejdu, zatim na to nemam tym a hlavne jsem spotreboval minuly mesic vsechny ty hvezdice ci to je
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: njn, ja setrim, takze jedu max 4ku
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm tak IH Broken Spaces Stage 6 je pro mě konečná. Resp. je to šíleně neefektivní :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja ne, nak jsem to cekal :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    (afkarena)
    [Testserver] Patch Notes (1.25.01) *Skreg buff* : afkarena
    https://www.reddit.com/r/afkarena/comments/d5wnkp/testserver_patch_notes_12501_skreg_buff/

    Skreg new meta ? Já ho obětoval o.O
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    OTAKAR: Hehe pockej na Hell - já dostal na Hell 2 2x Aidu, nedam ničím co mám k dispozici :(
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Já byl zaseklý na tuším 408 patře, upgrade na 10* Penny a Horuse mě hodil na 453, 26 místo na serveru, not bad :) Penny pak udělala posun o 50 v aspenu na dificult 52. Ale teď si na další progres asi chvíli počkám, dost mě vyžrali :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    tak 572 pokorena. Proste jsem to skipoval dokud to neproslo. Jo a dal jsem v pray of fire miliardu dmg. Hurray! A e3 horus je silnejsi, nez e3 asmo. Jsem zvedavej co na e5.

    na druhym acc jsem se rozhodl, ze valk pocka, koupil za peri dalsi penny a dostal ji na e3. Zbytek zradla jsem nacpal do oberona a dal ho na e1. Vysledek je 571 v tower, takze jsem v podstate dohnal main acc.

    Jsem zvedavej zitra na bosse. Jsem rad, ze jsem do toho sel, aspon se neco deje a zas me to chytlo :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Kdyby někdo hledal AFK arena aktualne posledni Peaks of Time - https://www.reddit.com/r/afkarena/comments/cghj55/contorted_realm/ (na afkarena.net jsem to nenašel)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MISTR_CHVEJ: ja mam 8* DA a mam ji v main teamu. Udela vic, nez 10* ormus.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    MISTR_CHVEJ: na 9-10* l/d hrdinu potrebujes jen l/d fodder, pokud tam nic nemas, tak ideal to postavit. od 10* dal uz muzes zrat cokoli tak tam pak s vetsi rozvahou no.
    MISTR_CHVEJ
    MISTR_CHVEJ --- ---
    AVATAR: ja uz jsem zaseknuty dlouho :D, popadali me i dobri hrdinove, ale po jednom kuse = znacka ideal

    porad vaham, protoze v dark nic jineho poradne nemam, ze pojedu tu DA, jsem schopen ji dotahnout na 9* - 10*, ale rikam, si zda to neni malo i tak :D kdyz vsude ctu, ze aspon E3

    ale z tech odmen poridim aspon penny na E1, tak snad se pohnu v SL
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam