• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: ja mam strategii mergeru... Udelala jsem uz dva, druhy me stal prejmenovani, ale stejne to nebyla puvodne moje guilda, tak me to nijak nebolelo. A ted udrzuju stav, toci se mi to na chvostu, nicmene ti drzaci natahani z mergeru tam u me porad jsou :). A mam jednoho, co je do toho zazranej a v pvp je na druhym miste, nebo tretim. A ten je se mnou od zacatku vlastne.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: drzim palce, u me to trvalo asi tri tydny, nez se z full uspesne guildy stalo jen torzo byvale slavy :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: ja mam jen hulku a boty podle class a ma jen hulku a boty mythic + :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: tak ja mam dost smulu an vybavu. Mam na ni jen jeden odpovidajici class item. Ale minulej tyden mi padly botky a chesta, takze az je vylevlim a upgradnu, bude lip :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: dekuju za nabidku, ale me tyhle guild kolotoce moc nebavi a kdyby nebylo toho, ze jsme sorena meli jednou za pet dni, asi bych zustal kde jsem byl.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: ja jsem jako GM docela sikovna holka, takze mam az na tri mista plno a jedu si svoje... Takze nechystam se hodit na to vidle zatim...
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: uz te mam :), jsem jsem si potrebovala srovnat Shemiry, visjak. Mam vetsi :D (530k dmg)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: Czech Crown (55602)

    ale je to asi nejlepsi ceska guilda, chce tam dost lidi, takze pocitej s poradnikem. Ja jsem (diky svymu progressu a tlacence) cekal jen dva tydny :D
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: anebo jeste lip, pojd ke me :)), mam tri mista :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: nice story, tak id guildy, kde jsi ted. Chci smirovat tvuj tym!
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: hele ve chvili, kdy jsem tu czechsummoners doporucoval se mnohe zmenilo. Prvne utekli gm a oficiri a hodili guildu na me. Ja to hodil na nejlepsiho z nas s tim, ze to delat nechci. Ten za par tydnu taky leftnul za lepsim a guilda zas skoncila v mych rukou. Asi jsem nesnesitelnej gm, protoze nastal exodus a z 40+ lidi bylo najednou asi 30. Nemam cas ani chut ukecavat lidi a odpadlici me ukecavali, at jdu do CzechCrown za nima. Takze jsem si zazadal, lidem v guilde napsal, ze az bude misto tak to balim a nez se mi misto uvolnilo, byl jsem v guilde skoro sam.

    Takze jestli ji ted ani nemuzes dohledat, asi je dilo dokonano :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: jake mate ID guild? Nemuzu vas najit, takze doslo k prejmenovani?
    SITH
    SITH --- ---
    AVATAR: ad sazeni: to delam, ale stejne casto prohraju, takže mám výhra/prohra tak 60/40. A po vsazení vidí, že má třeba 90% šanci a shodu s tím, co hlasovali ostatní, a stejně prohraje, lama :D
    jakých 10 kousků? já mluvím o té truhle s 24hod na prvním shopu
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: truhlu za 48 dia? ja kupuju 10 kousku za 7 700 000. Sazky jsou easy, staci mrknout kdo ma vic hrdinu se zvyraznenym emblemem.
    SITH
    SITH --- ---
    nj, ja kupuju taky tu truhlu za 48dia, mam peaks a voyage, sázky mi nevychází, ale goldy nemám, asi tím, že ted pořád upgraduju mythic equipment
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: divny, ja mam penez tri prdele a to pokazdy kupuju zlaty signature upgrady. Nejak mi staci co naberu v peaks, voyage a co vyhraju v sazkach na pvp.

    Expy jsem resil naposledy nekdy pred pul rokem. Ani netusim, kolik jich mam :)
    SITH
    SITH --- ---
    MITTRA: wow, slušný ! :) já mám Brutuse už M+, Luciuse M po dnešním dárečku a jen mi teda furt permanentně chybí peníze a ty modrý expy :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: jo, shem je kruta, jen uz nevydrzi tolik, co kdysi.

    jinak se obavam, zes do toho vrazil podstatne vic, jak 2k, protoze ja do toho vrazil 2800,- a vysledek je mozna polovicni :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    AVATAR: ...a zadarmo to nebylo. Nepočítal jsem to, ale pár tisíc to bude určitě. Už jsem dosáhl stavu, kdy se za to fakt stydím, a stejně jako do IH už do toho nechci dát ani korunu.
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Já mám největší zpoždění s Brutusem, ten mi prostě nepadá. Naštěstí vpředu drží Lucius a rozlouskl jsem i odvěkou otázku Shemira vs. Belinda: jednoznačně obě dvě! :) A aby holky měli čas to rozbalit naplno, Tasi tanečkama odvádí pozornost a Fawkes machruje s rakví :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam