• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    In order to get the hidden treasure in the new Voyage of Wonders you must defeat this stage using Thoran in your team. : afkarena
    https://www.reddit.com/r/afkarena/comments/dmr6fg/in_order_to_get_the_hidden_treasure_in_the_new/
    pokud nečtete texty v novým Voyage jako já :-))
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: fajt se dá protáčet, když nejsi spokojenej s výsledkem. Zatím jsem nejvíc viděl 44 bonbónků. Takže hrubou matikou 2x 40 denně 20dní tj 1600 bonbónků F2P. Hm jdu vybírat odměny o.O

    Jinak mi přijde že nad Nemorou běží ukazatel kdy vyvolá další hordu a rychlost zabíjení na to nemá vliv. Používám Wrizz setup, ale je to asi jedno, protože Shemira to krájí jak nic.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: necharmuje praveze. To dela ten Soren.

    Jako kdyz mi spusti Shemi, tak ty kytky umrou hned... Mam tam k tomu Belindu a premyslim, jestli si nepohraju s tim, ze bych vymenila Naru (ale to spis ne) a Thorana (mozna spis jo), za nekoho s vyssim DMG. Protoze smyslem je pobit ty flusajici kytky rychle, aby zmutovana Nemora vycarovala dalsi...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: ja si pockam na tipy na dobry setupy, ale prijde mi, ze pokud dn charmuje, bude lucius nezbytnej (skrz jeho bublinu charm neprojde)
    SITH
    SITH --- ---
    HOLAKAC: 32 a 36
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: Tuším 36. Ale to byl můj Soren team, uvažuju, že tam nacpu Brutuse místo Luciase
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Kolik jste vytáhli z Dark Nemory max ? Já jsem na 43 a mohla by tam posílat enemáky rychlejš :-)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm Aida za 800 sumonnu, ne diky. Počkám na Vanoce...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: jsem dodelal voyage, tak jsem ji trochu posteloval equip, no :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: sakra! :))
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: mno tak snad se to brzo zlomi. v minulosti mi taky prachy chybely, ale to bylo v dobe pred eventama a voyage, tak to prisuzuji tomu.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Ja jsem joinul nejakou open guildu co mela 54/55. Je tam víceméně furt plno a soren se toci furt. Gm pravidelně kickujou 3d neaktivitu. Dokud nebudou GW tak to neřeším, jde jen o sorena. V dmg jsem nekde uprostřed, prvni typek dava wrizzovi 350m dmg o.O
    SITH
    SITH --- ---
    AVATAR: 18/36
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: nope, uz jsem do toho pul roku nedal ani korunu. V jaky ses kapitole?
    SITH
    SITH --- ---
    AVATAR: jo, to me zajímá :) nemáš ten subscribe?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SITH: ne, to jsou signature itemy, ktery kupuju za goldy kdykoli se to v obchode objevi. Point je, ze i kdyz upgraduju vse co jde i kupuju kazdy den prach a pripadne signature itemy, stejne mam na uctu 82m, tak asi neco delas spatne :)

    muzem pristi pvp turnaj konzultovat ;)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: tak vis, komu mas napsat, az te to bude stvat. Me .)
    SITH
    SITH --- ---
    AVATAR: ale to nejsou goldy :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: ja uz v idle heroes spunktoval dohromady v obou guildach mergu 5 a dalsi jsou prede mnou. Uplne mi to staci a uprimne i tam uvazuju, ze se na to vyprdnu, prejdu do nejaky guildy, kde nebudu ani oficir a budu mit klid :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam