• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    ELWERINE: Diky za přijetí u nas uz to bylo o ničem tak to potřebovalo změnu
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    Já věděla, že vítr fouka z nyxu :). Tož vítej u me skromné guildy :).
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    HOLAKAC: jsem tam díky
    SITH
    SITH --- ---
    U nás jsou taky dvě tři místa volný
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    BJUSKID: Id guildy 84705 aktualne volnej flek. Sefuje to elwe, kdyz pohledas tu v diskuzi.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Nemá někdo nahodou místo v gilde (afk aréna) u nás to nějak zdechlo
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MITTRA: me to bylo k nicemu. u L i D mam pripraveny zradlo na hrdinu, ale kopie proste nechodi.
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Vyměnili jste si v IH u Santy fodder? To byla asi nejlepší část vánočního eventu. Za sedm 5* fodder hrdinů jedna L/D 6* loutka. Co pamatuju byla to první šance vyměnit non L/D hrdiny za L/D.
    SITH
    SITH --- ---
    Já první trefil až skoro poslední rundu pěti klíčů a na druhém napoprvé, takže jsem už ve třetím :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: hele me neprisla ani ta jedna garuda a jestli me neco tyhle afk hry naucily, pak ze mam fakt smulu. Prvni ostrov mi chybely 4 do konce, nez jsem se trefil. Druhy ostrov predposledni. Kdyby to bylo jen na jednom uctu, ale mam to takhle na obou :D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Event v afk me taky moc baví...:/

    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm tak IH 160 orbů, jedna Garuda, 40 replace, žádná Garuda. Vyrobil jsem 10* Aidu, žádnej progress, chce to E3/5. Sere mě to, jsem total na suchu a progress nula :/
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: aha, tak to ja to jak kokot menim na trech hrdinech pokazdy ;)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Nevim jak to funguje. Neprehazuju gear teda, na to jsem linej. Ale obecne můj gear stoji za prd, mam velmi malo faction specific správně :P
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: hele je to divny... poupgradoval jsem dve zradla a dal jsem to s tou samou sestavou snad az na desatej pokus :)
    SITH
    SITH --- ---
    Lucius, shemira, Rosaline, rowan a ten elf, 5klicu na druhý pokus
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Same shit, 2 klice, zkusil jsem 10 pokusů a i rucne klikat skilly...tj. fuk...

    IH - jak moc OP je ten novej L hrdina? Uz mám 4, tak jestli do toho jit...
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    OTAKAR: Už vím, jídlo :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Jsou k něčemu ti puppeti, co se dají vzít v eventu?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: zkus lucius, rosa, lorsan, dvojcata, belinda. Belinda + lorsan = big damage, rosa to umocni, dvojcata buffnou a healnou a lucius to udrzi pri zivote dost dlouho. Dej tomu treba pet pokusu a uvidis...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam