• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Ahaa prehlidl jsem ten popisek ze dvou jen 2 p2w artefakty...tak to je good. Dík
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: tak ze by ih delalo neco pro plebs, s tim uz fakt nepocitam. Holt plebs neplati majitelum jachty :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Vzhledem k tomu, že potřebuješ ten daný artefakt 2x, tak je to trošku meh. Mohli tam dát nějaké běžnější...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: v popisku nas artefakty, ktere jdou upgradnout. Jsou tam dva, bouchacka a to druhy z hlavy nevim. Bude to pravidelnej event a artefakty se budou menit.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Jsem nejakej natvrdlej, na co je v IH ten Ormus event, nejde mi tam vlozit zadnej artefakt, a to jsem sundal i nejakej ten orange exclusive... ??
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: No spis ten reward jednou za 14dni nevypadá zle. Me jako f2p se misto hodi vzdy. Doted jsem si vystačil se 140 :-))
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: jako mito v baglu dobry, ale ve vysledku je to jen kazdej den vic klikani.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Uograde CI dneska dosel na muj server, zajimavy oživení.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    AVATAR: Hm, tak na to nemám čas ani chuť, to si taky vystačím s Overseerem :)
    A s Horusem se podařilo SL 15, Deathswarni pomohli, dík.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: musis vybirat silnejsi nepratele - tocit to co ctvrt hodiny jak magor. A kdyz se jede na pet teamu, je to jeste vetsi opruz. Osobne vetsinou jedu jen dokud nedostanu svitek a vystacim si s overseerem :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Dostal jste se někdo v interdimenzionální aréně do Mavericka?
    Mně trochu uniká, kde berou lidi v Overseer tolik bodů, v top 100 mají všichni 800+, po dvou dnech mám 40 bodů, za výhru dostávám 3 body.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Tak jsem si asi vyčerpal štěstí na dlouho dopředu. Ze 100 scrollů Ithaqua, Delacium, Gustin, Elyvia a 4 x 5*jídlo.

    AVATAR: Ok, zkusím nějaké vyrobit. Dík.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    OTAKAR: k horusovi potrebujes par deathswarnu, pak to das na 15.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    Warek, ne dárek...
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: ja ze 70 summonu, protože ještě kód s diamanty, jeden dárek fialovej. Jeden....
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Já si tak zvolna progressuju, ale jde to pomalu, obzvlášť v AFK arene, kde jedu F2P, teď mě posunul poslední event, ale chybí asi 100k prachu, abych se hnul dál.





    v IH mě irituje, že jsem zaseklej na SL12, přičemž s E5 Horusem i Penny by to mělo jít dál, ale chybí support team a artefakty.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja dostal dve fialady, ale radsi bych toho lorsana :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    BJUSKID: to teda bylo zřádlo, celej jeden fialovej lorsan ! achjo
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: tak ja hrdiny, co mam na A nekupuju, casem to dojde samo :)
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Dneska 50 scrollu zadara tak aspon bude žrádlo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam