• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    HOLAKAC: Hm, pole pak můžu opustit? Nemusím jakoby nepřerušenou spojinici mezi městy?
    A jinak dobrý tipy, dík.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    OTAKAR: Ano, měl bys mít ideálně zabranejch co nejvíc vesnic/měst na aktuálně nejvyšším levelu, kterej si schopnej zabrat. Nezabírej dlouhodobě pole, neveluj všechny relikvie ale soustřed se na 2 (buď mágy, assasiny, tanky A support). No a ideálně cestou k bossovi. Já už to několikrát posral :-)))
    Lehký dlaždice farmy 1-2 hrdinama, ať neplácáš staminu ostatních. Postupujte ideálně ve více lidech. Jsem u bosse, kterej sousedí s jedinou dlaždicí z mojí strany, a to je Town 2 který nejsem schopnej zabít. Takže sedím na zadku a čekám, až mi popadají artefakty na lvlup. Mezitím se mi plní stamina. takže jakmile prokopnu Town2 tak to snad rozjedu...
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Chápu to dobře, že správná strategie je postupovat směrem k bránám a cestou zabírat města, jak to jen jde? Páč jsem na mapě asi jedinej, kdo postupuje dopředu, jinak se tam tvoří spíš takový kruhy.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ale jo, uz jsem u bosse, jen asi budu muset jeste den farmit, nez k nemu prorazim skrz mesta.

    ale zrout casu to je :D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Da se to hrat dost casual stylem. Navic neni horni limit toho zradla, takze pak holt nafarmis hromadu vesnic naraz. Me to baví. Bejt to monthly Q tak za me pohoda.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: asi ses neprihlasil zavcas. za me je to teda dost zrout casu. uz tak je tam toho tuna :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Co říkáte na aktuální AFK arena event ? Za mě super, má to teda svý mouchy, ale myšlenka atd. se mi moc líbí. akorát jsme na mapě s nějakejma rusákama co valej militia chat v azbuce, takže nic moc spolupráce, a clan-membeři jsou rozhozený po mapě naprosto náhodně, takže já jsem obklopenej rusákama :-)

    Ale vypadá to, že k prvnímu gate dorazíme spolu se dvěma cca nastejno, tak snad to dopadne...
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    HOLAKAC: Hm, tak tomu asi dám šanci, ale jestli napadají light, tak to bude mrzutost :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    OTAKAR: Ja tocim jenom L/D :-))
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Zvažuju, jestli přeskočit PO event a počkat na anniversary.
    Zároveň by se mi ale hodila Carrie. Chybí mi ale 3 černý 5* žrádla, abych jí dostal na 10*. Jak špatnej nápad je točit L/D PO a doufat, že žrádlo padne?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    tak jsem do toho riznul a pustil vse, az na jeden ucet afk areny :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: 26-60 na prvni bez ztraty :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Hm *ticha závist *
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: za me nastesti cally resej nadrizeni. ja jen klikam :D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: ty nemas z HO confcally se zakaznikama ? Behem nich toho naklikam nejvic :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja nikam nespecham a klikam jednou za dva dny, kdyz si vzpomenu, ale asi s tim pohnu, kdyz jsi me predehnal :D

    nejak na to neni v posledni dobe chut a pri home offisu ani cas (jsou lepsi zabavy). Uvazuju, ze prasknu s ih uplne a z areny odriznu f2p ucet :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    HOLAKAC: Tak beru zpět, ch26 done :P
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm 26-60 bude asi zase na dlouho. Avatare šup, co se flákáš na 26-59 ? :-)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Podle tohohle jsem udělal sl 18.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam