• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: v eventech beru cerveny bedny pokazdy. Tesim se na dalsich 200 ze stavajiciho. I kdyz stavim daimona, tak mu v eventu odolam. Vsak stoji jen 9k dia.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Ja mam jen 3x si 30 - rowan eironn safyia. Brzo athalia. Pak půjde asi thoran a pak gwyneth. Uvidime jak to pomuze. Gwyneth je dobra ale nemám k ni tym co ji udrží naživu :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: neni, furt jsem 31-4 :D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Nj ferael a talene s si30...tj jiná...:-)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    A s main tymem dam taky prvni stage, ale tak 1/10 pokusů.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: A jaký jedeš setupy? Ja asi pojedu "klasiku", tj eironn tasi lyca rowan a cokoli, pak arthur gwyn estrilda rosa a cokoli, a pak teoreticky thoran cheese. Ale krom prvniho setupu nemam ty okolni hrdiny equiply nebo ascended enough nebo nemaji SI :-(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja jsem tam dva tydny a dal jsem tomu tak 100 pokusu, ze kterych jsem se jednou dostal do druhyho kola :)

    dneska to s opatchovanejma relikama zkusim znovu.

    Ale na emoquit to nevidim. Ve vezi postupuju a s pomalejsim progresem v kampani se dalo pocitat, kdyz nestaci mit kliku jen jednou.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm tak už nějakou dobu zákys na 31-4. Uvidím až dobuildím Thorana a Gwyneth, budu mít teoreticky 3 party. Jestli to nedám tak to vidím na emoquit :-). Takhle dlouho už jsem dlouho nebyl zakyslej. Stejně tak ve věži (423). Ale třeba včerejší update je super!
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: jojo, akorát na těch videích není vidět ten bambilión pokusů, kdy všichni hned vychcípali xDD
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: Nekdy si to proste sedne jak hrnec na prdel :)

    30-57 Safiya rulez
    30-57 Safiya rulez
    http://www.youtube.com/watch?v=v6WC5VsEuPE

    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Když to vyjde, vypadá to krásně: https://streamable.com/xb2gw8, ale těch bambilión pokusů předtím, kdy všichni vychcípali....
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    HOLAKAC: My jsme na něj v 5 lidech, asi to nedáme :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    A mimochodem podle logu do Gouldose bušilo 32 lidí, takže jen necelá polovina milite. Já na druhým místě o.O
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak jsme to s rusákama ukouleli, ale teda jsou pěkně vyčůraný. Týpci po celou dobu nedaj ani dmg a najednou když se blíží konec tak projebnou 2-3dny nasyslenou staminu....ale co. Z 20ti stargaze karet jedny dvojčata. Lepší než drátem do oka :-)



    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    https://i.redd.it/rl2ulnhogh451.png

    Budu muset vyzkoušet, pokaždý jedu klasiku (rowan, twins, rosaline, lucius, belinda, shemira, baden, estrilda a jejich kombinace). Sauruse teda nemám, ale Warek mám Ascended a Cecilii tuším L.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    HOLAKAC: Aha, já se nepredregistroval, tak jim to asi úplně nemaka. Tak příště.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    OTAKAR: ne, diť to používá ten martial rating bo jak se to jmenuje...

    When the event first starts, there will be a preregistration phase that lasts for 24 hours. Players that belong to guilds may preregister for the expedition during this time.

    Once the initial phase is over, the normal registration part will begin. The remaining players that did not preregister or aren’t currently in a guild and register now will be randomly assigned to expeditions.


    Tak nevím jestli je možný, že když se někdo z guildy registroval později, tak je prostě jinde...
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    HOLAKAC: Není to rozhozené i nějak podle lvl? Tady jsou max do 180 lvl, průměr tak 160.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    OTAKAR: Jakto ze nejsi s nama na mapě? Myslel jsem ze celej klan je na jedny mapě...tj demence.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam