• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ELWERINE: Ja mam belindu bez gearu :-) na vyssich levelech ji nahrazuje gwyneth.

    Jinak thoran cheese jsem postoval nejaky videa. Kdyz se to povede je to fajn. Ale hrozně o haluzi. Neni to tak jednoduchý jak to vypadá :/
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: jojo, poprve jsem pouzila internety na sestavy a teda 30-39 a lezu, lezu lezu... Obcas tam dam svoje milacky graveborn (Thoran SI 30, Nara full gear milacek...), nebo LB team, kde cumim, jak je Belinda OP v ultimatce (taky SI 30)... dulezity je ji tam dostat a udrzet pri zivote...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: mno ja to na vlastni oci jeste nevidel - zatim jsem ho nepotreboval, ale az pojedu proti trem teamum, asi mi nic jinyho nezbyde ;)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: pridej lycu, tasi a rowana a jsi v 31 cobydup :)

    a tam kde to nepujde vymen saf za feraela a ono to pijde ;)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    hmm, Eiron a Safyia je dost dobry kombo... jsem teda do toho slapla a 30-36 zatim...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: jasně, jako tank se používá, myslel jsem že myslíš na thoran cheese. Ale zase když vyjde Thoran cheese tak je to strašně pěknej pohled :-))

    A hlavně - i když bych získal všechny ty hrdiny, tak nemám na SI :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: jojo, tak se prej pouziva, ja ho mam 2* SI20, ale pouzivam ho jen jako tanka pro daimona. Toho si pujcuju zatim.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: Jj, ale neni univerzální, a hlavně občas silene random, takze v multi-stage max prvni fajt, jinak se uklikas :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: A thorana mas?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hlavně kdyz koukam, jaky tymy daj ten kterej level, tak zacinam bejt dost mimo. Carry Daimon, izold, mehira, dvojcata, ezizh, ferael (nic z toho nemam), nebo holt divno tym, ale totalne prelevelenej. Jakoze power 40m (ja mam cca 17m).

    A z dimensional mam jen Arthura.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: tak pojedu dvojicky, ty jsou nejdal... Ezizhe pomalu skrabu z obchodu, po jednom...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ELWERINE: Pvp godcomp je tusim talene rowan ezizh twins a bud mehira, athalia nebo i tasi.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: pfff! no dobre.. tak koho z cele/hypo jeste nutne potrebuju?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ELWERINE: Ale stačí na A, hvezdy netřeba ;)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: stargazuju Talene, pak uvidim, koho dalsiho budu resit
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ELWERINE: Musíš pouzivat ten summon za 3k dia nebo stargaze. Ja potrebuju dvojcata, pak zbytek. V kampani jsem 31-20 ale ve věži mi avatar utekl o nesmysl. Držím se jen s wilderama.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: no ty novy heroes nepadaji a nepadaji... Saurus a Daimona jsem losla prvni kopii pred dvema tydny...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: Mno tak to uz bys pomalu mela uvazovat, jak poskladas druhej team ;)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: meeeh, hluboko na zacatku 30-4
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    ELWERINE: a kde ses v kampani? Ja sbiram equip momentakne na 31-21, ale az dodelam toho Daimona, frcim do 32. Melo by to jit relativne jak po masle, tak uz se tesim :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    AVATAR: tu jedu zrovna nejmin, protoze posledni dobu nemam naladu try again po milionte...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam