• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    jj Lucertia je prio, to je jasny :-)
    grezhula jsem si doted uspesne tyden co tyden pujcoval :-D a misto nej se venoval ruznym daimonum, thoranum a izoldum... ja vim, ze jsem ho mel delat driv :D

    ja uz taky predsbiravam nabytek pro toho greze, co potrebuje 9/9, ptaka na 3/9, v bagu mam pulku light dim vybavy pro prince :D
    nejhorsi je, kdyz clovek takhle sbira na budoucnost, pak to tam konecne doklepne, mne si ruce jak to ted bude skvely a pride patch/novy hero a rozbije celou metu :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    A tady vysledek, co stoji za par hvezdicek :)

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Dukaz, ze jen netlacham :D


    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: jak muzes zit bez grezula? :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    No, ja uz zas sbiram luciuse a wareka, protoze verim, ze zas prijde switch scroll. Plus khasose, kteryho jsem vymenil za krena.

    Byt tebou, tak ted tlacim tu lukrecii (predpokladam, ze ji mas ve wishlistu, takze uz mas aspon tri nabytky) a mam pro ni pripraveny SI30 + equip.

    V tehle hre je desne dulezity myslet na budoucnost a ne na ted. Pokud to teda vazne nehrajes jen jako kolektorku. Ale i tak ti pak budou prebyvat normal hrdinove a nebudes mit cele/hypo.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    hlavne jak cloveku pribyvaj 5* hrdinove, tak pak prebytky muze pouzivat jako fodder u tech zbyvajicich, jejichz pocet klesa, to je imho dost velky posun zase

    (sorry za spam, az nyx zavede edit, budu to cpat do jednoho postu)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    MR_DAN: kecam, Lucertia M a 1E
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    AVATAR: ja jsem lvl 187 a 100M power, tak hadam ze to nekam pobliz casem dotahnu taky :-)
    jako dokud je clovek limitovanej expama na krystalu, tak asi asi moc nepolepsim kdyz zacnu hromadit prach... do budoucna ano, ale v tuhle chvili bych z toho mel hlavne poe
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    AVATAR: v LB uz vicemene nic, Wilders dokoncuju Raku (M), pak ceka Pippa na fodder (4 E+), Maulers ceka na fodder Skriath a Brutus (oba M) a GB ceka na fodder Grezhul a Silas (oba L+), cely Oden (4 E+) a Nara (5 E+)
    no a pak mam rozdelane nejake celepogeans, Lucretia (M+ a 1E+), twins (L a 1E), Alna pujde dalsi, mozna pred twins

    doted jsem to delal tak, ze po resetu hero choice (mam 4) jsem jel do vycerpani hero choice a pak do dalsiho resetu stargaze ... ted uz hero choice pomalu prestavam potrebovat, tak to bude jen SG, plus asi nejaky ty resety storu
    fodder pribyva tak nejak sam prubezne, misty valley davam komplet vsechno
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Jen pro tvou predstavu, jak trpim pri tehle taktice "nedostatkem hrdinu" (limituje me zradlo)







    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: hraj to jak chces, jen predavam zkusenosti ;)

    A moje zkusenost napovida, ze postavit hrdinu jen za karty je beh na faaaakt dlouhou trat a mezitim vyjdou dalsi dva cele/hypo hrdinove. Do normal pullu za 2700 jsem neinvestoval co se objevil cilenej pull. A z toho postavil jen Silase. Zbytek jedu ciste do SG cele/hypo uz asi od 30 kapitoly. A hrdinove pribyvaj, protoze i v SG chodej karty a z nich hrdinove.

    Zbytek sladam ze svitku a z eventu.

    Co ted stavis?
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    AVATAR: mozna, ale to je jen teorie v zarodku :D bych to mohl udelat tak, ze az dosbiram ty nejzasadnejsi hrdiny na to, abych je mohl dotahnout na A a pak uz jen cekat na fodder... tak pak bych mohl prepnout na tuhle strategii
    protoze usetrim za hero choice, ktery uz nebudu potrebovat, mozna kdyz vyjde novy hrdina... a stargaze pujde pres karty a obcas kdyz ty diamanaty dotecou, tak se ta Alna nejak postavi
    a jako je fakt, ze z klasickych 4 frakci uz mi toho moc nechybi, cely Kren a jinak je to tak 1 E kopie a hromada fodderu u tech zajimavych hrdinu
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: neboj, diamanty furt pribyvaj a hvezdicky na hrdinech taky. Jsem toho dukazem. Ostatne, az n zaphraela mam uplne vsechny hrdiny :)

    S velrybama se bojovat neda, no. Musis si vybrat nakej dosazitelnejsi cil ;)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    AVATAR: no to jsem zahlid nekde na redditu, ze nejefektivnejsi strategie vubec ... vsechno vrazis ciste do levelovani krystalu, protoze level krystalu dela vic nez vsechno ostatni...
    ale je to pak jeste zabava? me docela bavi to sbirani postav :-)

    ja mam na serveru velrybu, co je permanentne uplne prvni ve vsem (krome areny, jede jen turnaje), vsechnu kampan a tower a spol dojete az uplne na konec prvni den po vydani noveho, tak ta motivace se s nekym predhanet ja tu u me takova snizena :-D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: myslel jsem SI10-20, ktery se daj v shopu koupit za goldy.

    Jinak ano, cim vic prachu mas tim vyssi mas lvl. A lvl je zasadni jak v pvp tak pve. Jen diky tomu, ze od cca 25 kapitoly kazdej den 3x refreshuju jsem tak vysoko.

    Byt ve vsem (az na power frakci) v top10 za tech par dia stoji, ne? :D
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    AVATAR: tyjo ja store vubec nerefreshuju... mozna taky chyba, ale nejak mi je lito tech diamantu vyhozenejch na to ... co jsem zacal stargazovat, tak to je vzdycky hrozna doba nez nasbiram vubec tech 5k
    mel bych refreshovat? jako poe by se mi hodily hodne, moje ikea je docela chuda

    SI progress, no, ty red chesty bohuzel nepadaj uplne z nebe :-D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: jasny. Za me plati, ze nic neplati tak uplne obecne :)

    Gold) zlataky jsou nastaveny dost poctive. Pokud kupujes kazdy den 3x prach + poe a upgradujes jen equip, pro ktery mas kameny + artefakty, pribyva to sice pomaleji, ale mas dostatek a za prebytky kupujes SI tokeny (hlavne zlaty).

    Mit vetsi rezervu, nez 100 milionu je imo zbytecnost a zavidim ti ted SI progress hrdinu :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    oka, diky, hned jsem ho koupil a odted zas poctive budu :-) mam tyjo 1.1 miliardy zlatych (plus kupu v bagu) a nechavam ho tam lezet...

    AVATAR: jo ja nerikam ze moje zdroje informaci jsou pravda a jedina pravda :-) spis to tak nahlas srovnavam s tim co se ke mne dostalo, ja to jeste vyzkousene nemam, thorana mam ve stavu work in progress, nema ani SI30
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    MR_DAN: je to tak částečně, nevím přesně ty levely, ale na cca 50 levelu jsem neměl problém s prachem, ale s expama. Možná někde po 300 ? Každopádně posledních cca 20 levelů už mám zas problém s prachem, takže někde 380 to začlo...určitě ho kupuj furt !
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: thoran) ja vim, ale kdyz das 100 pokusu s callem, pak to switchnes na waist a das to napotreti, asi to neco znamena :)

    Prach) to mas spatny info. Prach zacne zas klesat. Na druhou stranu, s tema novyma vezema to bude kdovi jak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam