• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: albedo je taky zena (i kdyz ne lidska) ;)

    Ale ainz je super i bez ni. Porad jeden z nejsilnejsich nukeru. Zkus s nim estrilldu, jestli albedo nemas.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    BJUSKID: Hlavně samotnej je "k prdu", chce to i Albeda. Bez ní je poloviční. Ostatní ještě jakž takž nahradíš (Ezio/Artur), ale Albeda ne.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    AVATAR: Ok díky
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BJUSKID: v garrison si ho muzes za matros na mesic pujcit. Kdyz si ho pucis sestkrat, posedme a dal uz je zadarmo. Ale furt si ho musis kazdej mesic pujcit.
    BJUSKID
    BJUSKID --- ---
    Dá se ještě nějak koupit Ainz?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: no to je ale bohužel celej jeho problém - já ho relativně dlouho používal, ale s vyšším lvl deficitem už prostě nedělá DMG :/ Má je jedno využití - AE - a na to nemusí být v krystalu.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: chtel jsem si ho ozkouset. Zatim se mi nepodarilo mu najit lajnu, kde by fungoval jinak, nez ze umira jako posledni, ale jinak nic nedela :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: hehe, kdyby nebylo Ainze, nejsme tak daleko, není takovej lvl deficit, a neřešíme to :D Pokud to teda lilith nezmění. Jinak proč půjčenej Thane ? Já ho teda mám 4s, ale lvl 1 mimo krystal ...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: na 99% jsem jel ainze. Uz dlouho jsem na limitu i kdyz pouzivam nejsilnejsi hrdiny.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: No už málokde mi fungujou nějaký normální teamcompy, chcípá to děsně rychle. Musím buď rychle zabít (Ainz), nebo hodně CC (dost funguje Mehira), nebo pak různý varianty Thoran/Lucretia cheese, popř. 5pull. Lucretii nemám, Skriatha zatím taky ne. Mimochodem třeba v týhle stage nevidím tvoje teamcomp, a to jsi určitě dál (584).
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: thoran cheese ve vezi jsem asi nikdy nezkusil :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak jsem normálně narazil ve věži na Team comp attack rating limit. Thoran cheese nejde, musím doplnit silnější hrdiny, a s nima to nefunguje...což je trochu opruz :/ (limit 55M a nějaký drobný).

    AVATAR: jsem to nastudoval a jsem dvě opice od testu, mám 4s a kopii...nicméně jestli to chápu dobře, tak můžeš vytáhnout jinýho hrdinu jen několikrát. Ale možná se pletu, uvidíme brzo...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: dej vedet, jak to dopadlo :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: nice, dík!
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: fakt ? Tak to jsem totálně přehlíd, viděl jsem to v nějakej dev-talks, že se to plánuje.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: u celestialu mas tu moznost uz dlouho, jen ho musis mit 5*
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: na celehypo ten svitek nešel přece :P
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: udelal bych opicaka na 5* asap a vymenil za lepsiho celestiala :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam