• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    Vše o populární mobilní hře IDLE HEROES na Android a iPhone

    Návody pro začátečníky i strategie pro pokročilé: https://playidleheroes.com/ a reddit.com/r/IdleHeroes/.

    Diskuze o nejlepším složení týmu, zakládání guild apod.
    rozbalit záhlaví
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: tohle nechápu :-) alti...

    Já jsem teď tak nějak v poklidu - jednou za čas chytnu slinu a zkusím prošťouchnout, sem tam se povede, sem tam ne. Hodně stage je celkem o velkým randomu (typu Izold musí evadnout první 2útoky a Tasi se musí portnout sem jinak je to v kelu...). Ale když člověk dřepí na nudným callu tak proč trochu nepoklikat.

    Štalo mě HOE, Master bez šance pro mě. Dostal jsem se těsně před (9860 bodů cca) a během 10minut -300bodů. Ten aktuální event taky nic moc. AE jsem se dal jako spectator a nic jsem nedělal. Engrave nejedu, škudlím a čekám jestli někdo nebude megamoc OP že bych to do něj nasypal.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: taky to nikam netlacim. Ono uz neni kam pospichat. Alta uz mam taky ch32 a tri teamy jen tak nepostavim. Asi cas rozjet novyho :D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: GB 452, Wilders jsem 447 ale jen proto že vždycky zapomenu pršťouchnout když je otevřeno :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: kdes to prostouch? Ja zatim max 447 wilders i gb :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm, tak ve faction KT od lvl 450 plus jsou double fajty :P

    Tak mám asi na chvíli zase stopku...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: nj, mám ho rare+ :P
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: kren staci ;D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: No jsem teď čerstvě v 37. Odena mám ascended s gearem, ale nemám SI/nábytek. Obecně nábytek je největší problém, mám relativně málo mythic, blbě rozhozenýho :( Jinak mám už i pippu a želvu, takže portal party snad bude :)

    Nejvíc teču v maulerech, chybí mi Kren a další...jsem ani nepřelez mauler tower 400 ještě :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: jak pise pan dan. V 36 jsem ho jeste parkrat pouzil, v 37 uz neprezije. Ve vezi jsem ho zatim nepouzil, protoze jsem ho nemel postavenyho :D

    Ale na altu jsem si ho uz dal na A a tesim se, ze si ho uziju. Ja bych neinvestoval vic, nez si30 3/9 a pokud uz ses pobliz 37 i to bych rozmejslel. Hodgkin se hodi do dost formaci, desira je v ainz meta, oden je namaxovnej silena bestie...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    MR_DAN: Hm a jak ho držíš naživu ? Jde mi asi primárně o věž. V kampani na něj nejedu. Nevím jestli do něj investovat nábytek. Mám ho jen +30. Je teda pravda že Silase jsem ascendnul nedávno a nemá zatím SI, jen +15.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ale jako v Misty Valley se mi vetsinou postara o peknych par stagi ktere maji nejake specialni pozadavky
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    HOLAKAC: pro me je to jeden ze zasadnich tymu, Izold comp :-) kdyz se ti povede ho udrzet nazivu nez "foukne" :D tak je to one man army
    ale co jsem slysel tak ch36+ uz ho nazivu moc neudrzis a rychle opada :-/ coz me mrzi pac ho mam 30/9 full t3
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Jedete někdo hodně na Izolda ? Jsem to teď zkoušel a přijde mi to totálně o haluzi - vždycky chcípne děsne rychle. Ale je pravda že když už se rozjede tak je to maso :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: hele ja to makro taky obcas na thoran cheese pustil, jednou mi to jelo pres noc a rano thoran furt bojoval. Tak jsem se na ne vykaslal, stejne je to nuda.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: ten level je taky znát - na jedný stage v KT jsem kopčil sestavu - měl jsem to samý ale o 30 levelů vyšší, a stejně to bylo dost random 100+ pokusů. Nevím kolikrát to ťukal onen člověk. Bylo to nějaká Eiron Tasi Fawkes klasika - musí vyjít crit & coffin & dodge a tasi se musí portnout přímo sem....Mimochodem třeba to co jsem postoval dřív - to byl peklo návod, ručně poměnit furniture a staty aby bylo pořadí ratingů přesně konkrétní, jinak to nezabere...jako hustý že to někdo vymyslel ale na mě je to moc .D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: o sto levlu niz, ale s namakanejsima hrdinama :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: jasně že to není optimální, ale tak beru co je :) platí to i na druhou stranu - borci co pustili makro a dali nějakou stage o sto levelů míň než my :D protože to prostě jednou z miliónu vyjde.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: no, afkhelper by byl fajn, kdyby nebyl k nicemu. Nevim proc, ale je tam tuna overleveled zaznamu. Asi od sestnacty kpitoly jsou tam jen screenshoty lidi s ackovym hrdinama i kdyz ja mel max L+.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    MR_DAN: jojo, tohle jsme řešili nedávno...to koukání na ostatní. Třeba https://afkhelper.nax.is/ na mojí stage jsou od lvlu cca 370. Já jsem 420 nebo kolik. Ale nemám Albeda, Ezia a další, nemám bluestack/androir na makra atd...

    Na HOE to nepotřebuješ, resp. nevím jakou máš power, já se dostal do Masters a co jsem koukal na reddit tak i lidi s menší power.

    Mimochodem HOLAKAC padlo to dle návodu, ale teda předělávat kvůli Ikeu atd., to je peklo. Na druhou stranu je sranda že můj Lorsan, kterýho jsem nijak cíleně negearoval prostě má 5s, gear equip atd., a díky tomu je v top 5 power u mě :D Stejně jako Nara - aniž bych jí nějak aktivně používal tak má 9F a 5s....
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: mno a proto si chci vytahnout aspon toho ainze. Hele ono je to vsechno ponerfovany az beda a alta beru jako docasnou zabavu s tim, ze ho muzu kdykoli pustit. Nemam s nim zadny ambice, just for fun :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    AVATAR: jako jo, konkurence je nema, ale treba trials of god bez ezia... no dal jsem to, ale byl to porod obcas :-) spousta ruznych navodu je delanych na ainzbedo a ezio comp
    ani na mainu nemam krome artura a prince zadneho dima, protoze jsem jak dement v minulosti ignoroval ty exchange ze jako se nenecham brzdit v progressu a ted mi to chybi brutalne... v HoE jsme skoncil snad niz nez posledne kvuli tomu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam