• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Tak nam znerfovali 38. Ze bych se po trech mesicich dokopal s tim trochu pohnout? :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: jojo ty čísla jsou hrozný, škoda :/ uvidím jak dlouho mě to ještě bude bavit.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ja se do 38 ani neproklikal. A nedostatkem pokusu to nebylo. 37+ stoji fakt za hovno. To samy veze 450 respektive 350+. Uz to pojedu jen jako collectorku.

    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak jsem zkusil pushnout CH38 a vůbec. Po třech hodinách clickeru jsem měl hotový 3fajty z 5ti. Jeden fajn měl napsáno "very random", ani za další 3hodiny nic. Na to prdím. Uvažuju o zkoušce Mythic Heroes nebo jiný afk klikačce :P
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: good!
    Ja jsem v krizi. Na altovi uz je to taky obtejden cheese a na mainovi na progress dlabu uz mesice. Ale furt sbiram hrdiny, tak se drzim :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Pushnul jsem trochu věž a nedávám to přes nedostatečnej combat rating :( ale cestou jsem asi o jednu stage předehnal AVATAR :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ja zustal trcet na 37-40 a nak chybu motivace s tim pohnout :)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: se musim podivat teda :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    ELWERINE: no z klanu jsme tam 4 :-)
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HOLAKAC: proud of my deputy! :D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Dobouchal jsem se do CH38, bez clickeru je to šílenost. Koukám na funkční týmy v CH38 a je to pořád to samý s velmi drobnými obměnami (GB Alna/Chamizard/Thoran/Luc 5pull/Dimensionals). Asi si dám na nějakou dobu od kampaně pokoj, a pak to prubnu s nižším deficitem :/

    Jeden z klanu jede stejně jako já, ale je o 40 levelů niž. Psali jsme si, a prostě to pustí na kompu na macro přes noc a jde. Šílený. A to ještě v různejch popisech je, že se má jen manuálně a přesně v nějakej moment počkat s ultimátkou. Na to sere pes :)

    Ale jsem v server top10 :-)
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    AVATAR: u mě se to začalo lámat u 400. lvl dotočil jsem to na 419-420 a už nebyl důvod to tlačit dál;
    V bedně jsem najednou měl cca 150 karet, tisíce svitků a už jsem tak nějak zamrzl
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ja zatim drzim. Pravdepodobne dame top100 v AE, tak se tesim na ramecek :D
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    Tak jsem se rozhodl, že taky skončím... Neviděl jsem důvod pokračovat, uvidíme, zda se někdy vrátím
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: řeším to přes "ldplayer". Na iOs clicker imo neexistuje, proto jsem to tak odkládal :-) A mám to puštěný na pozadí při práci. Ideál...je mi jasný že teď mě to šoupne o pár levelu a stucknu se o kus dál, na vyšším lvl deficitu, nebo holt vyšším počtu pokusů...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: me nebavi zapinat pc jen kvuli afk arene, tak to resim pres appku click assistant.

    Ale moc to nepouzivam. Kampan zkusim jednou tydne a az kdyz oklikam vsechno bez problemu rucne, pustim to na thorana.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Mno musím říct, že random mě dohnal ke zprovoznění clickeru. Okamžitě všechny thoran/luc/izold cheese vychází na cca 50-75 pokus. To by mě v ruce nebavilo. Popř. holt člověk může pár měsíců neprogresovat a nalevelit :/ Jediný pozitivum je, že na kompu se to myší kliká pohodlnějš :-)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    koukam ze jsme na AE chytili hodne lidi z "CZ AFK CZ 2"
    neni to nekdo odsud? :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: oni to nekdy pisou v tales, kdyz je to vyssi cislo. Ja jak progressoval na altovi a klikal to u serose, dostal jsem se na 287 :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: tak už i wilders mám 451, a GB 453. Ale teda komedie, GB, jedna stage Thoran random cheese, druhá stage Izold random cheese. Klasická věž poměrně velkej posun přes Lucretia random cheese. Nějakej klan member posílal jak jdou dešifrovat herní data, a při replay hráče poznáš kolikátej to byl pokus...takže u mý replay viděl nějaký 100+ číslo, děs běs...ale na redditu jsou lidi s 1k+ :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam