• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ten nerf furt probiha. Postupne se power snizuje. 39 taky.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm to vypadá že toho nerfli víc ne ? Ne teda že by ty patchnotes četl, už pár měsíců vůbec, pomalu se prokousávám bez nějakýho zákysu...
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak už jsem pobotil i první multistage v CH39, deficit je furt malej. Ale jsem seklej na klasický stage, kterou všichni dali Thoranem a mě už to drtí skript 30min :D (39-6).
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: nespechej, mne to moc dobry neprislo :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: a btw Overwatch mám někde na watchlistu. Nj skloňování mi moc nejde .D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: chudak albedo, si holka nezaslouzi :)

    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: klidně kritizuj, já to unesu :) jedu to F2P holt no. Každopádně Ezio je na seznamu hned po Albedovi.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: jasny, nekritizuju. Ja to beru jako collectorku a chci vsechny.

    A jo, 650 jsem jim za queen a albedo dal. Mi to prislo jako dobrej deal :D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: tehdy se moc nevědělo že budou meta, a pokud vím tak bez $ oba dva nešli dostat, resp. šli když jsi si šetřil vybrání lab coinů za nějakej achievement. Ale to je teď jedno. Nemám je, tak se s tím musím poprat. Vím že můžu oba, ale radši škudlím na babu yagu :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: nejsnaze dosazitelni hrdinove, navic meta... tos prosral, no. Vis, ze muzes delat dv najednou, vid?

    I kdyz ted bych asi radsi setril na babu yagu v)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: nemám no, momentálně garisonním Albeda :D

    nějak jsem ty Dimensionaly zazdil :/ nemám ani queen/jokera který jsou občas potřeba v kampani.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: vsk ezio je tam lepsi. Toho nemas? V tom pripade fofrem garrison :D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: jenže toho zas mám v Alna GB - leda bych ho nahradil Odenem no :/ Ale ten mi přijde papírovej.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: vsak sis odpovedel sam - ferko je patej do party ;)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: no proti Ainzovi to moc není, ale nahradil jsem tím 5pull, a spolehlivě tím botím ostatní 5pull/god compy. Elu mám jen 303. Celkově mám s Ainzem velký problémy kvůli existenci mnoha variant. Nedávám Ainz s Eziem, nedávám ho s Desirou. Chybí mi pátej team member k němu - mám Ainz, Albedo, Arthur, Merlin a pátej nevím :/ V areně mám to samý co ty jen místo Ezia mám feraela.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    A cekam na haelusa, ten prej dava i ainze o 50lvl vejs.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ja mam ted v arene na utok totok...

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: proti ainzovi to teda moc nefunguje :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: zkusi. Jakej mas investment do elu?
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    A jinak mám novej oblíbenej team comp pve/pvp - twins, Lucretica, Estrilda, Eluard a Rayne. Hrozná zábava sledovat ten masakr :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam