• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hahahaha auto battle bez makra, ggg, takže brzo všichni v CH43 :P
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: nope, setrim na ae
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Kupujete každej den ten time emblem z shopu za 500 dia ?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: rift by mel byt trochu min repetetivni, tak snad.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm další awakened hrdine, a znova Rift. No nic moc teda :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: njn, ja 7. Ale zrovna baden se v posledni dobe docela hodil :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: no upřímně na CR nemám vůbec morál - jedu tupě z netu. A chybí mi kotel klíčovejch hrdinů, takže to "něčím" nahradím a pak to stojí za pendrek. Hlavně ani nemám místo v RC - mám několik Ascended 5star hrdinů lvl 1 :) Jako různý Badeny, Izabelly apod....
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: u cr me stve to nastavovani teamu. To je desnej opruz :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: ae za tri tydny prej
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    TR/CR mě sere, jsem někde okolo 50% nebo gold/diamond. Ty odměny mi za to nestojí. Ten karetní event nic moc. Isle of Gold vyloženě bída. Mohlo by být další AE :) Jinak 38-8 a už jsem línej si furt něco pučovat :P Jak psal Avatar - collectorka.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: 1038. Nemas vydrz, takhle s tebou zadna do duchodu nevydrzi :D
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    MR_DAN:

    mno, nejsi sam, ten ~ 400 level je pro mnohe tristni : )) -> DEFILA:
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    MR_DAN: 597 dni! tak to je jasny, to vyhoreni, to uz je proste prechozenej vztah :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: nojo, to jedes jinou ligu :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    AVATAR: 429, ale hraju asi kratsi dobu jak ty :-) tusim neco malo pres 500 dni...
    38-8, v tr jsem vetsinou diamond, nekdy 4, nekdy 2 a v arene 10-20
    a f2p samozrejme, nenasypal jsem nic
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: jakej mas lvl? Ja na to tlacim co f2p staci a 510. Ti co ted maj 522+ davaj se stejnym teamem v tr legend, ja jsem byl dnes rad za gold2 :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    AVATAR: sranda, u nas v guilde jeden typek zrovna dodelal haeluse aby mohl machrovat v arene :-)
    takze jsem ten tym o kterym pises videl poprve asi 3 minuty zpatky... jako bylo by super rozbit trochu tu arena metu

    me prepada trochu vyhoreni, stargazing a crystal cramming je nejvetsi nuda na svete, tak si asi dam chvili od toho oraz a budu si buildovat novy hrdiny z frakci... snad to pomuze
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: ja se ted bavim v arene, kde se predhanim s jednim typkem. Chtel jsem zkusit haelus god team proti jeho e60 ainz teamu. Sice jsem mezitim prisel na to, ze ho porazim mishkou, ale haelus taky 4/5 pripadu vyhrava :)

    Dalsi duvod, proc jsem chtel prvne haeluse byl ten, ze ted muzu setrit karty na event, kde je mozny je menit za ty advanced, abych postavil atalene.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    AVATAR: diky, trochu jsem to zvednul oproti talene, nez dostala trn druhej execute.. s tim 9f to asi bude jeste znatelne vetsi rozdil

    ja jsem prave videl jeji potencial uz v trialech, tak jsem okamzite prestal stargazovat a hned jsem ji zacal stavet.. tak to vypada zatim ze to nebyla chyba :-)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    MR_DAN: tak to mas do tri dnu :)
    Ja mam dve kopie a dva nabytky. Ale aspon uz mam haeluse hotovyho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam