• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MITTRAIDLE HEROES & AFK Arena a další idle RPG hry
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Kdo to tu jeste hraje? Jen my dva s holakacem? :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: po dovolený jsem probíral maily a vedle to jelo no :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: beztak jsi to prospal :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    HOLAKAC: pfff looser

    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: noice, ja jsem ted 43-36. Brzdi me power cap, no.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Tak novej "rekord" - 2730 pokusů na stage clear (42-31). GG
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm dík, zůstávám u mágů. Mám jen Luc, Athalii, Feraela, Krena, zbytek není 309 :(
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Temp 1/3 a 2/3
    Magove me donesli na 135 cca a pak uz nesracili dmgi. Tak jsem switchnul na cele. 150 byl max pro muj lvl, protoze dal to vyzaduje tri teamy, ale hrdiny mam na dva.

    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: jedeš Rift podle toho guidu z posledně ? (https://i.redd.it/qn419y4yahw81.png) Koukám totiž že jedeš celerity...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Tak jsem se dostal na VIP12 a pochlubil se v guild chatu. A dozvedel se, ze uz jsem do toho prej vrazil minimane 20k. Na afk.guide pisou, ze vip12 stoji $1250 a to uz jsem docela znervoznel, protoze to uz by bylo na uninstall :)

    Tak jsem v google play vlezl do plateb a vsechno to poscital. No, hucim v tom za 11290,- (coz dela 282kc mesicne - zadna hruza :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Najs, já jsem krom KT a celehypo o skoro 100niž, jsem se na to vybodl jak začli multistage, tak doháním. Má to pozitivum - přísun Scamgaze karet :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ja ted nejak takhle, no...

    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Heh jsem zase zapomněl že existuje nějaká věž a hned 20lvlů nahoru :P Škoda že to nefunguje i v kampani.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: furt mi chcipou no. Ale moc usili tomu nevenuju :D
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: a říkáš že nezabralo ? Hm, uvidíme, nebaví mě furt handlovat milion týmů napříč různým contentem :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: jj to je to samy, co je v tom videu.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: hele - https://www.reddit.com/r/afkarena/comments/uen93n/visual_guide_to_temporal_rift_by_arty_and_alpattex/

    tohle mi poslal týpek z klanu, nemám tu mrňavou wilderku, jinak snad jo, zkusím.
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    AVATAR: no já na to dost prděl a dneska jsem se tam dostal celkem napohodu bez problémů :-) a právě při letmým hledání čtvrtýho týmu jsem dost narazil. Tak jsem rád že nejsem sám...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    HOLAKAC: jednou tejdne zkusim, jestli se nic nezmenilo a jinak taky. Jestli ses tam dostal az ted, ja jsem tam seklej uz tri tydny a levly nejak nepomahaj. Takze bud v klidu :)
    HOLAKAC
    HOLAKAC --- ---
    Hm ty máš Astar a Scarlet. Někde na redditu psali Skreg Astart Scarlet a už nevím co. Já mám Scarlet bez SI a ikea :/ Nicméně co gůglím tak všude píšou že 300+ je dost whale area tak na to asi prdím a zkusím to 5dní do konce...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam