• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIAndroid Auto, Apple CarPlay - chytré automobilování
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MIKE23: Přítelkyně má iPhone, já Android. Funguje nám oboje. Bez větších problémů - já mám teda trochu vyšší požadavky, používám to prakticky každý den.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Androideři - poslední verze Android Auto:
    Android Auto - Google Maps, Media & Messaging 3.9.5850 APK Download by Google LLC - APKMirror
    https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-3-9-5850-release/
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MISHACZEQ: https://support.apple.com/cs-cz/HT205634
    dal jsem to i na nástěnku - potřebuješ aplikaci CarPlay a Oktávka se spojila s iPhonem přítelkyně uplně bez problémů. Jen jsme připojili kabelem a jelo to.
    VOY
    VOY --- ---
    MIKE23: jasne, tak to je to co ma asi i moje 2016 Octavie, proste marketingovej souhrnnej nazev pro android auto, car play a mirrorlink.
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    VOY: ja celou dobu myslela, ze na to potrebuju nejakou aplikaci. Ziju v CR, ale po obede to teda zkusim jeste jednou rozchodit.
    VOY
    VOY --- ---
    MISHACZEQ: tak v prvni rade to neni v CR podle vseho podporovany, takze mozna uz na tom to muze hasnout pokud zijes v CR. jinak pripojis idealne tim nejvic nejoriginalnejsim kabelem iphone s autem, odkliknes, ze povolujes pristup a na displeji infotainmentu se ti objevi menu carplaye. bohuzel v praxi mi prijde, ze to neni prilis smooth. ja sem s tim dost laboroval nez to zaclo spolehlive fungovat a v jednu chvili sem to skoro vzdal.
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    Ehm, ja bych vubec chtela prijit na to, jak sparovat iphone se smartlink. Je to nejak nad moje technicky dovednosti :/
    VOY
    VOY --- ---
    MIKE23: co presne je smartlink plus? mam v aute columbus, pouzivam carplay s androidem. funguje to, ale mohlo by to samozrejme umet tisic a jednu dalsi vec. car play jako takovy je pomerne limitovany.
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    Někdo s dobrými zkušenostmi SmartLink+ a iPhone?

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam