• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIAndroid Auto, Apple CarPlay - chytré automobilování
    Používání, zkušenosti, tipy a triky, nové verze a samozřejmě hádky, který ze systémů je lepší.
    rozbalit záhlaví
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VOY: Neřešil jsem tenhle problém - kabel zkusit můžeš. Blbá otázka - AA máš nainstalovaný v tom telefonu? Zkusil bych ho spustit a a připojit, ale jak jsem psal - já to jen připojil a jelo to.
    VOY
    VOY --- ---
    Je neco specifickyho co musim udelat, abych v Octavii rozjel Android Auto? CarPlay jede v poho, Android cte USB a pak zahlasi chybu. Jinej kabel?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VOY: já zpětně miluju svoje rozhodnutí na auto, co mám, protože spousta starších modelů to prostě nezobrazí... a neuděláš nic...
    Každopádně rozhraní závisí hlavně na výrobci AA, CP. Kde ho v autě uvidíš zase na výrobci vozu.
    VOY
    VOY --- ---
    BUCKOWSKI: Tak to holt clovek nemuze cekat, ze bude nekdo softwarove podporovat jeho tri roky stary auto. Proste nechas sesrotovat a koupis novy, co bude umet ukazovat sipku na head up displeji ;-). Ale vazne, moc nadeji si nedelam.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    VOY: já moc nevěřím, že to bude fungovat i na starších modelech, ale naděje umírá poslední
    VOY
    VOY --- ---
    Funkce CarPlay pro použití v autech přinese integraci se systémem v palubní desce automobilu s novým zobrazením map, hudby a dalších funkcí, jako je asistentka Siri, kalendář nebo různé aplikace třetích stran pro navigaci najednou. Výrobci automobilů mohou integrovat CarPlay i do průhledových HUD displejů.

    Zdroj: https://www.idnes.cz/mobil/telefony/ios-13-apple-iphone-predstaveni.A190604_011729_telefony_ada

    Ja nevim jak vy, ale ja ctu mezi radky, ze bych se mohl dockat integrace na maxidotu ve VW? :-)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    od 21.5. je venku další verze AA - link na nástěnce...

    MATHY: já jsem hrdý majitel škodvoky, která má podporu AA a ACP integrovaném rádiu. S čínským strojem bez jakékoli podpory Ti asi moc lidí nedovede pomoct.
    MATHY
    MATHY --- ---
    ahoj, dokazal by mi nekdo pomoct s timhle cinskym autoradiem? pri zapnuti se skoro vzdycky sekne a musim to odpojit nebo vytahnout klicek a zkusit to znova.. takhle treba 3-4 nez to najede.. pak uz to celkem funguje, sice obcas se to sekne za provozu, ale minimalne..

    IMG-20190424-182810 IMG-20190424-182818 IMG-20190424-182906IMG-20190421-205054IMG-20190421-205141
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Nová verze AA dnes venku
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Andriod Auto teď podporuje pro audio aplikaci google podcast, takže jsem konečně objevil kouzlo podcastů, protože jinde než v autě bych neměl čas to poslouchat.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Vyšla nová verze AA. Je na apkmirror.com
    PRDIK
    PRDIK --- ---
    VOY: Já mám normalně českou O3 a českej region na telefonu a funguje mi to.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Tak dnes jsem otestoval, že Android Auto spuštěné v telefonu umí v poslední verzi inteligentně přerušit scrollování, abyste se věnovali řízení a po chvíli Vás nechá pokračovat.
    Při spuštění v autě to bohužel stále nefunguje :(
    VOY
    VOY --- ---
    PRDIK: Mam to uplne stejne jako ty, akorat moje O3 je z Nemecka a mam nemecky region na telefonu, takze jsem predpokladal, ze tim se me netyka ta udajna nedostupnost Carplay v CR. Napr. otec na BMW ma v CR smulu. Jediny co me mrzi je, ze aplikaci nema Audioteka a vzhledem k procesu co tam Apple nastavil dost pochybuju, ze nekdy mit bude.
    PRDIK
    PRDIK --- ---
    VOY: Carplay mám v O3 a funguje to parádně. Stačí jen připojit iphone přes kabel k autu a hned to sype. Teď už je možnost tam zobrazit i waze a ta kombinace prostě nemá chybu. Mám v O3 Columbuse, ale ta navigace stojí pěkně za prd, raději jezdím přes waze.
    DAVYKING_CZ
    DAVYKING_CZ --- ---
    BUCKOWSKI: Zatím nic.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    A jak dopadnul Nissan?
    DAVYKING_CZ
    DAVYKING_CZ --- ---
    DAVYKING_CZ: Jak jsem řešil kolegovu Octávii a CarPlay tak mu tam dali to rádio, které jsem posílal. CarPlay zatím nejede ale údajně mu dodají nějaký kabel mezi USB a to rádio a tím to zprovozní. Tak jsem zvědavý :-D
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    DAVYKING_CZ: Já si fakt nepamatuju, že by s tím v iPhonu u ženy byl nějaký problém
    DAVYKING_CZ
    DAVYKING_CZ --- ---
    DUKED: Ale v ČR to nejde takže to ještě musíš nechat “povolit”
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam