• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIAndroid Auto, Apple CarPlay - chytré automobilování
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    KORKMAZ: Vskutku. Po downgradu funguje. Pekne. Uvidime, jak dlouho to vydrzi downgradenuty, uz mi to psalo, ze se brzy bude chtit upgradovat.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    MAKROUSEK: Jen jsem to prolítnul, ale píšou tam něco jako že to zatím nešlape s novou verzí AA
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    KORKMAZ: Ktery kroky?
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    MAKROUSEK: Tak to trochu rozveď pro ostatní - třeba jaký auto, telefon, verze OS a AA a jestli jsi pořídil verzi Pro a jestli jsi dělal ty kroky co popisují v komentářích...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    KORKMAZ: Nefunguje.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Tak já v zásadě taky a zatím taky tabletujeme.

    ...a proto mě štve, že přes AA nemůžu vytáčet hovory. Respektive se to nějak samo vytočí, ale já o tom nevím, nejde to prý zvednout, já to nemůžu pověsit a volá to i když vypnu a zamknu auto a nechám tam telefon.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    KORKMAZ: To určitě pošli. To je zajímavé.

    Já jsem zastánce bezpečné jízdy, takže AA používám, abych si pustil navigaci a případně audio.
    Dcera se zatím taky obejde bez videa, protože je malá, ale to jí dám radši dozadu tablet, než abych na displayi místo navigace měl youtube.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    BUCKOWSKI: Já bych uvítal Utubko a video přehrávač (teda já ne, ale děcka) - kvůli tomu jsem chtěl dodělat ten box.

    Btw, týpek z NL dělá perfomance monitor a už je snad v testovací fázi v Google kšeftu. Prý nějaká lite verze. Už jsem s ním něco řešil, takže až to pustí, tak ho kontaktuju a nasdílím info.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Ten performance monitor vypadá použitelně, jinak mě žádná funkce nezaujala.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    MAKROUSEK: Tak máš tam video krok za krokem, tomu snad porozumíš i nad talířem špaget. Nicméně já si nemůžu do služebního telefonu natáhnout nějakej ruskej soft, takže to nemám vyzkoušený.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    KORKMAZ: A nejakej tutorial, ktery neni v makaronstine?
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Zajímavý add-on do AA https://www.youtube.com/watch?v=CIelF9IqAW8

    Nicméně já to asi nerisknu - nebudu rvát neofiko ruskej SW do firemního telefonu.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    BUCKOWSKI: Ja taky, ale ne to od googlu.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    už zase vidím Android Auto v google play
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    MIKE23: já preferuji mít aktuální verze
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    BUCKOWSKI: musíš mít vždy a hned nejnovější verzi?
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Tak už zase Android Auto nevidím ve storu.
    Tak hurá zpět na apk mirror. Od 1.5. vychází nová verze.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Poznatek. Nejde to u všech. Asi i záleží na telefonu a verzi Androida
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    BUCKOWSKI: Bezva. Asi nějaký pozitivní skvrny na slunci. Von totiž i poslední update z WE connect od VW udělal celkem použitelnou appku i pro benzínová auta + androidní telefony.

    Teď už jen aby dobře dopadlo to testování jak aktivovat Carplay (a pak i AA) přes Caristu (a pak i diagnostiku) a dosáhneme konečně celkem uspokojivého stavu.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Heuréka, Android Auto v oficialním českém google play.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam