• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NAVARROCo vás už nesere (...nebolí... netrápí...)
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    ... Už dva roky mě nesere život. Naopak jsem si ho zamiloval :)
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    uz me nesere predstava, ze s nekym chodim a nemuzu kvuli tomu mit jiny zensky. uz mam jen jednu, neni dokonala, ale k dokonalosti ma nejbliz ze vsech siroko daleko.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Už mě neštvou ta za den a půl poloprašivá pečiva a chleby. Očividně to chce prostě jenom trochu vybírat a mít vytypováno.
    ATOMSK
    ATOMSK --- ---
    už mě naštěstí nesere hledání bytu :)
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    už mě nesere, že nikdy nebudu svalovec, protože sem línej :-D ( i když mě to možná sere, ale sem línej s tím něco udělat) :D tak si říkám, že mě to nesere
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    nedostatek aloe vera šťávy bez konzervantů co taky vydrží otevřená měsíc (in your face nejmenovaná lékárnice), už vím, kde ji mají.
    IVA
    IVA --- ---
    Už mě nesere, že mě moooc dlouho podváděl a lhal a zachoval se jako sráč.
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    Už mě nesere, že jsem v názorový menšině.
    BORUVKKA
    BORUVKKA --- ---
    .. že je ženatej, a já kráva se do něj zabouchla... i když, možná si lžu do vlastní kapsy...
    TERA79
    TERA79 --- ---
    že to není dokonalý, dám přednost šťastný Téře.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Že jsem se včera tak zlila, protože to bylo k něčemu dobrý.
    LILY28
    LILY28 --- ---
    Že jsem pro něj neviditelná :)
    JOCIE
    JOCIE --- ---
    ..že se se mnou rozesel:-)
    RIVA
    RIVA --- ---
    Jsem rad ze konecne skoncila moje bitva s byrokracii a moje ratolesti dostali britske obcanstvi.
    AMEK
    AMEK --- ---
    Už mě nesere, že většina mých kamarádů už na mě nemá čas, protože maj svoje rodiny.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SALVATOR: To mě by teda sralo. Stejně jako mě sere, že jsem asi v pěti dostala Arabelin prsten (pravej!) a snad hned druhý den jsem ho ztratila. :(

    Ale už mě vůbec nesere počasí, protože je konečně docela normální.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ZUULLUU: Mě dochází, že co už mě nesere, na to velmi úspěšně zapomínám a házím za hlavu. Jestli to má víc lidí takhle, tak žádnej div, že je tu málo příspěvků. Ale ok, už mě nesere, že sem ve školce při odchodu do 1. třídy nechal svoji oblíbenou hračku, co mi táta přivez ze stáže v Houstonu. :-)
    EULE
    EULE --- ---
    Už mě nesere, že se se mnou po 6 letech spolupráce můj šéf neměl slušnost přijít ani rozloučit a že mi neodpověděl na žádný z pracovních mailů, které jsem mu ještě z odchodové dovolené poslala. Je to jeho vizitka :)
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Přestal mě bolet kříž a je silnější.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Doba a lidi všeobecně. Dost se změnilo od mého dětství, když jsem ještě zažil komunismus.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam