• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NETHEDopisovani - hledam - aneb, kdyz je fakt nejhur
    Pokud je vam smutno a hledate nejakou spriznenou dusi na privatni dopisovani tak si o to reknete :-)
    Jsme otevreni vsemu, tak uvidime, v co se to tady zvrhne. Nebranime se ani otevrenym diskuzim.
    Vsechny zadosti a informace najdete na nasi nastence.

    Pokud si prejete s nekym dopisovat, prihlaste se, uvedte treba, zda jste muz/zena a o jake dopisovani stojite, pripadne klidne dalsi informace (duvod dopisovani, koho byste si prali...) je to na vas. Dame vas na nastenku. Tu si omrknete, je tam seznam zadosti :))
     

    rozbalit záhlaví
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Hledám dopisovací kamarádku se zájmem o pěstování bylinek.
    RAFIKI42
    RAFIKI42 --- ---
    jo, mrtvo
    KBN
    KBN --- ---
    Je tu mrtvo?
    NETHE
    NETHE --- ---
    HONZAF: Linux Admin. Pri tyhle praci je tohle obcas celkem nevyhnutelne :D Autem po Praze diky bohu nejezdim a kdyz se nam to v kanclu zvrtne, potom tu mame dva gauce :D
    NETHE
    NETHE --- ---
    1KA: Jeste, ze nemam decka :D
    JOEWERE
    JOEWERE --- ---
    Poslední vztah mě víc utvrzuje v tom, že bych se měl znovu pokusit si najít zpřízněnou duši, se kterou si vůbec mám o čem bavit.

    Dle MBTi jsem ENTP; Samota během pandemie mě více pohřbívá do depresí.
    Nemám s kým se bavit, o čem se bavit.

    Minulé roky jsem byl docela sexuálně ativní; V poslední době nějak ani nevidím důvod.
    Býval jsem nekuřák; V poslední době jak kdybych se pokoušel udusit ve v kouři.

    Baví mě přemýšlet o věcech, dívat se na věci "out of the box"; Jedno z jakého oboru.
    Filmy, komixy, historie, Filosofie, historie, věda...

    Furt cítím sám ve své vlastní hlavě.
    1KA
    1KA --- ---
    To jo, dát si k obědu sklenicku vína, k svačině taky a zjistit, že musíš neplánovaně pro děcka, je občas docela prekérka :D
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    NETHE: nebo i vino .. nevim co delas, ale on jak alkohol uvolnuje, tak se pri nem i o neco lip pracuje .. :) akorat to teda pak uplne nejde dokupy s tim ze pak treba potrebujes vyrazit nekam kalupem autem .. :)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    NETHE: jo diky. to by mohlo byt . me to pri postovani hlasilo ze nejde odeslat a chyba aplikace .. tak jsme si to jen zkopiroval ze to sem dam ze stolniho ... no .. zjevne se procpaly vsechny.. a videt nebyl zadnej .. (zkousel jsem) diky :D
    NETHE
    NETHE --- ---
    HONZAF: Jo, tak to mame stejny. Ma to tu vyhodu, ze pivo si ale v nejhorsim muzes dat i u prace :D PS: Promazal jsem ti prispevky, hodils to sem omylem 3x :)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    NETHE: skoro jako predtim :) jen pracuju dele, usetrim za benzin a cas za cestu do prace zprace, kino promita jen o vikendech, a pivo si musim dat doma :)
    NETHE
    NETHE --- ---
    V dnesni dobe je to dopisovani asi vice nez nutne, co :) Jak travite anti-covid narizeni nasi vlady? :)
    FLORENCE
    FLORENCE --- ---
    JIRKATRIBAL: kup si medvídka a pusť film pro dospělé...myslím, že ti to pomůže ;o)
    JIRKATRIBAL
    JIRKATRIBAL --- ---
    Ahoj, jsem smutnej a nadrženej, dokáže mi někdo aspoň s jednou z těch věcí pomoci?
    DRZEEF
    DRZEEF --- ---
    KRISKA: kdyz napises vsechno do jedne pohlednice marcipanove srdicko cely svet a sebe :)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    muzu nekomu poslat online pohlednici, kdyz budu na vandru nebo vylete. mam jeste 3ks... ale jen obyc mobilni foto nic spesl
    TERI_KTM
    TERI_KTM --- ---
    mě stále žádný dopis nepřišel
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    ja chci takyyy:) hlásím se i o napsání někomu:)
    DRZEEF
    DRZEEF --- ---
    TOULASE: chciii :))
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    1KA:
    To je ale bezva nápad!!
    Připojuji se...
    Chce ode mě taky někdo dostat dopis? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam