• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • zobrazit sekci

    Jaky zpusob dopisovani preferujete?

    8 hlasy od 8 respondentů

      Dopisovani aneb o cem to tu je? 

      Je Vam smutno, touzite si s nekym - treba druhym pohlavim psat, ale nikoho nemate? Chcete komunikovat, ale stydite se treba mluvit?Jste na spravne adrese, muzete pozadat primo tady, ba dokonce si vznest i pozadavky :) Jakmile nekoho najdete, dejte nam vedet, at vas skrtnem. Jenom bychom vas chteli pozadat, abyste vzdy mysleli na slusnost a pripadne kontakty si menili soukromou postou a nezneuzivali je. Dekujeme.

      Podporovane typy dopisovani

      • Rucne psane a odesilane dopisy
      • Socialni site - chaty
      • Mobilni aplikace - SMS, WhatsApp, Telegram a dalsi
      • Emaily
      • Faxy? :D
      • Jine, potom upresnete

      Seznam zadosti o dopisovani

      ORISKOVANUTELA - zena, rada by dopisovani rucne psanymi dopisy
      EULE - zena, nyxi posta
      SATOO - muz, idealne WhatsApp 1:1, jen holky :), pokec o nesmrtelnosti chrousta a nekoncenosti vesmiru, smyslu byti
      TERI_KTM - zena, dopisy
      INVITER - muz, 40. Chtel by dopisovani pomoci papirovych dopisu s mladsi zenou
      MULTICAT - zena, rada by dopisovani rucne psanymi dopisy se zenou
      1KA - zena, 41 let, rada by muze na dopisovani rucne psanych dopisu a nekoho, kdo to bude cist :)
      ONDRASK - muz, 38, rad by zenu jakehokoliv veku na dopisovani na Nyxu nebo elektronickou postu. Ma rad knihy, prirodu, umeni - pasivne, rockovou hudbu. 
      FLORENCE - zena, 35, mail...dopisovani o cemkoliv...o zivote, cestach, ma rada veci okolo odboje (takze II.světova), literatura, film
      CHARIZMATIK - Milan 35let. Rád bych si psal s někým kdo miluje život. Měl jsem osobně dost smůly, takže můžeme rozebírat i toto. Záleží na náladě. Mám rád sporty, cestování, hudbu. Od vážně hudby z filmů, po metal. :). Psani spis nyx.
      EDUN - zena, 38 let, psaní s kýmkoli, román "Řek Zorba" od Katzankakise a "V jedné osobě" od J.Irvinga jsou mi záležitosti hodně blizke, porozumění pro propojení se základy.


      RUZOVY NICK = ZENA || MODRY NICK = MUZ

       
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam