• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Jo, je vidět, že tlačí mnohem víc na peníze. Ale to všechny hry. Třeba Jurrasic World Alive jsem přesta hrát, protože to bez sypání nemělo smysl. Ale HP mi zatím přijde hratelný. Uvidíme časem
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    NECROMAN: Je fakt, ze normalne to asi je vetsi oser, ale ja mam pred barakem 7 innu kolem rybniku a tak chodim dokola, lovim, a privezne doplnuju energy a delam klice.

    V praci mame jeste vetsi park a jedno kolecko je 50-70 energy a zabere to 10 minut.

    Takze ja na energy netrpim. Nejvic mne stve ten inventar. A to uz jsem 2x zvetsoval kapacity.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KAZUO_KIRIYAMA: jako ždímají to pěkně. Pár nočních soubojů s hady a jsem na nule s manou. Nebo ten pronájem kotlíku, to je taky pěkný bizár.
    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    Either WB Or Niantic Is Over-Monetizing 'Harry Potter: Wizards Unite' Badly
    https://www.forbes.com/...-niantic-is-over-monetizing-harry-potter-wizards-unite-badly/#1c61a7976ff3
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    NECROMAN: Však to je napsané i přímo ve hře. BTW dnes jsem 1 úrodu sklidil 2x. Nevím, jestli je to bug, nebo je to tak pokaždé
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zjištění, skleník fuguje na globální bázi. Někdo tam může zasít, ostatní hráči podpořit kouzly a po uplynutí odpočtu, který vidí každý poblíž, může také každý v okolí sklízet.
    Pokud tedy můžete, sázejte ty muchomůrky, ty jsem ještě nadivoko neviděl :)
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    Tak ja se v tom od rana zorientovala zatim jenom uplne zakladne, klikam, na co jde.
    Boj uz jsem jeden absolvovala. Jsem teda dost zklamana, ze neudelali rovnou pocitani km v pozadi.
    A prijde mi, ze ty animace u chytani jsou desne dlouhy. Uz ted me to cekani prudi.
    A kouzla pri chuzi jsou teda dost challenge :).
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    Zatím k ničemu. Ale pomáháte si v těch dungeonech nebo jak se ty vysoký stavby nazývají.
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Ad friends, dobra otazka - k čemu ve hře jsou?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Můj friend code: 9063 4179 4974
    K čemu vlastně jsou zatím friends? :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    NECROMAN: to je pekne na kokot teda. Cekal bych, ze zrovna tohle implementuji rovnou.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DWAY: Adventure Sync v appce zatím není, snad časem.
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    NECROMAN: zase vidis rarity nad ikonkou (zlata rare, oranzova myth (tu jsem zatim videl jenom jednou))
    DWAY
    DWAY --- ---
    NECROMAN: nacita se ujita vzdalenost i když appka bezi na pozadi?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Funguje vám to tedy tak, že se vypne displej/uspí telefon, když chvíli jen jdete a na nic neklikáte? Viz JEREMIUS
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Trochu mi ve hře vadí to, že není na mapě jasné, na co klikám, jen typ, a také že nemám "radar" se vzácnými typy poblíž, jako v PoGO
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    Musim rict, ze zatim mne to celkem bavi :))
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    NECROMAN: Pokud mají gyro opravdu jako vyžadovanou vlastnost, tak by aplikace neměla jít ani nainstalovat.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    JEREMIUS: hlavně bacha, že ty Portmanteau vajíčkka vyžadují pro otevření podporu AR a gyroskopu. Levnější telefony gyro nemají a tato část hry tam potom bude nehratelná.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    JEREMIUS: Aha, Moto G5 nemá kompas, takže proto. Zvláštní, PoGo ho zjevně nevyžaduje. Díky za info.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam